Akaryakıt indirim haberleri- Motorine yeni bir indirim müjdesi

Son zamanlarda dünya petrol fiyatlarında ki düşüş sebeplerinden dolayı dünya çağında Akaryakıt fiyatlarında indirimler art arda geliyor. Akaryakıt indirim haberleri hergün yeni bir indirim müjdesi veriyor sürücülere. Peki akaryakıt indirimi ne kadar? Son yapılan İndirim ile akaryakıt fiyatları kaç TL oldu? Tüm detaylar akaryakıt indirim haberimizde...

Akaryakıt indirim haberleri- Motorine yeni bir indirim müjdesi

Akaryakıt indirim haberleri her gün araç sahiplerine yeni bir müjde veriyor. Akaryakıt indirimlerinde yapılan bazı indirimler, araç sahiplerini memnun etmesede, bir ayda gelen total akaryakıt indirimleri, sürücüleri sevindiriyor. Peki son olarak akaryakıt indirimi ne kadar oldu? İndirimli akaryakıt fiyatları ne kadar? Bütün detaylar akaryakıt indirim haberimizde...

Akaryakıt sektörü yetkililerinden alınan bilgilere göre bu gece yarısından itibaren geçerli olmak üzere motorinin litre fiyatına 8 kuruş indirim yapıldı.

5 Aralık'ta geçerli olmak üzere, motorin pompa fiyatında yeni bir indirim daha yapıldı.  Gerçekleşecek olan bu indirimin ardından İstanbul'da 6.08 TL olan motorinin litre fiyatı ise 6 TL'ye inecek. Ankara'da ise son indirimli motorinin litre fiyatı 6.11 TL’den 6.03 TL’ye inecek. İzmir'de ise ortalama 6.11 TL olan motorinin litre fiyatı 6.03 TL'ye inecek.

Kamu Personeli

Sosyal medyada bizi takip edin. Kamu haberlerini ve gündemi birlikte yorumluyoruz..

Facebook sayfamız için TIKLAYIN

Twitter sayfamız için TIKLAYIN

instagram sayfamız için TIKLAYIN

Yasal Uyarı: KamuPersoneli.net özel haberleri için içeriğin bir bölümü yada tamamı izinsiz alıntılanıp başka mecralarda yayınlanamaz, yayınlayanlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır. Ancak, kaynak olarak gösterilip KamuPersoneli.net anasayfasına veya haberin adresine aktif link kullanılarak içerikten alıntı yapılabilir.

YORUM EKLE