Ali Ağaoğlu Hakkında Çıkan Battı Söylentilerine Yanıt Verdi

İnşaat sektörü büyük bir darboğazdan geçerken Türkiye'nin en büyük inşaat şirketlerinden biri olan Ağaoğlu İnşaat hakkında ortaya atılan battı söylentilerine yanıt verdi.

EKONOMİ 09.08.2018, 15:29 09.08.2018, 15:29
Ali Ağaoğlu Hakkında Çıkan Battı Söylentilerine Yanıt Verdi

Türkiye genelinde birbirinden büyük inşaat projelerini hayata geçirmesinin yanı sıra sürdüğü lüks yaşantısı ile de dikkat çeken Ali Ağaoğlu hakkında şok bir iddia ortaya atıldı. 

Kısa sürede iddia sosyal medya da yayıldı ve "Ağaoğlu inşaat battı", "Ali Ağaoğlu battı" iddiaları binlerce kez paylaşıldı. İddiaların yayılması üzerine Ali Ağaoğlu bir açıklama yaparak yalanlamada bulundu. 

En Az Borcu Olan İnşaat Şirketi Biziz! 

Toplam borçlarının bilançolarının yüzde 10'nuna bile denk gelmediğini belirten Ağaoğlu son dönemde gayrimenkul sektörü ile ilgili yapılan spekülasyonların sayılarının arttığını söyleyerek "meyve veren ağaç taşlanır" diyerek iddiaları kesin bir dille yalanladı. 

Kendilerinin ellerini taşın altına koymaları gerektiğini söyleyen Ağaoğlu "yandık bittik" diyerek bir kenarda durmanın mümkün olmadığını söyleyerek yeni bir projeye başladıklarının müjdesini de verdi. Ağaoğlu Bodrum projesi tanıtımını da yapan Ağaoğlu basın toplantısını büyük bir gövde gösterisine çevirerek adeta hakkındaki "batıyor" iddialarına yanıt verdi. 

Kamupersoneli.net - Ankara 

Yorumlar (0)