Altın Fiyatları Son Günlerde Dengeli İlerliyor

Altının gram fiyatı son günlerde dengeli bir şekilde ilerliyor. Altın gram fiyatı ortalama olarak 144 lira düzeyinde seyrediyor.

Altın Fiyatları Son Günlerde Dengeli İlerliyor

Altının gram fiyatı 144 lira düzeyinde seyrediyor. Doların düşüşü ile birlikte, altın fram fiyatları da düşmüştü. Altın gram fiyatları son günlerde 144 lira seviyelerinde sabitlendi.

Bugün 24 Ayar Altın Fiyatı 143,21, Altın / Ons Fiyatı 1231,16, Altın Kg / Dolar Fiyatı 39380, 22 Ayar Altın Fiyatı 130,32, oldu.

Dolardaki düşüş altın fiyatlarını da düşürdü. Avrupa'da ve ABD'de yaşanılan bazı siyasi durumlardan dolayı da altına olan talep arttı. 

Vatandaşlar ilerleyen günlerde altın fiyatlarının nasıl şekilleneceğini merak ediyorlar. Altın fiyatları düşecek mi yoksa artacak mı soruları soruluyor.

Dolar Piyasasında Durum Nasıl?

Dolar küresel piyasaların azalan dolar talebi ile birlikte son 1,5 ayın en düşük seviyesi olan 3,61'e geriledi. Bu seviyelerden gelen tepki alımlarıyla 3,6350 seviyelerinde dengelenen dolar/TL, günü yüzde 0,20 değer kaybıyla 3,6230 seviyesinden tamamladı.

Ekonomik gelişmeleri sizler için takip etmeye devam edeceğiz.

Kamupersoneli.net | Ankara

Kamu Personeli

Sosyal medyada bizi takip edin. Kamu haberlerini ve gündemi birlikte yorumluyoruz..

Facebook sayfamız için TIKLAYIN

Twitter sayfamız için TIKLAYIN

instagram sayfamız için TIKLAYIN

Yasal Uyarı: KamuPersoneli.net özel haberleri için içeriğin bir bölümü yada tamamı izinsiz alıntılanıp başka mecralarda yayınlanamaz, yayınlayanlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır. Ancak, kaynak olarak gösterilip KamuPersoneli.net anasayfasına veya haberin adresine aktif link kullanılarak içerikten alıntı yapılabilir.

YORUM EKLE