Altın fiyatlarında son durum nedir? Çeyrek altın, gram altın fiyatları ne kadar?

Türkiye’de vatandaşların en fazla yatırım aracı kullandıkları yatırımların başında altın geliyor. Altına yatırım yapan vatandaşlar merakla altın fiyatlarını araştırıyor. Altın fiyatlarını araştıran vatandaşlar, altın fiyatları ne kadar? Çeyrek altın ne kadar? Gram altın ne kadar? Sorularının cevaplarını arıyor.

EKONOMİ 28.09.2019, 18:36
Altın fiyatlarında son durum nedir? Çeyrek altın, gram altın fiyatları ne kadar?

Altın Türk toplumunun güvenli liman olarak gördüğü yatırımlarından bir tanesi olarak biliniyor. Altına yatırım yapmak Türkiye’de bir gelenek haline geldiği için insanlar yüzyıllardır altına yatırım yapıyor. Altına yatırım yapılmasının yoğun olduğu bugünlerde vatandaşlarda merakla altın fiyatlarını araştırıyor. Altın fiyatlarını merak eden vatandaşlar, altın fiyatları ne kadar? Çeyrek, gram altında son durum nedir? sorularının cevaplarını arıyor.

ALTIN FİYATLARI NE KADAR?

Türkiye ekonomisinde son zamanlarda gizlenmeye çalışılsa da çok kötü bir şekilde büyük bir düşüş yaşanıyor.  Ekonomide yaşanan bu düşüşten de yatırım araçları fazlasıyla payını alıyor. Yurt içinde ekonominin durma noktasına gelmesinden dolayı da vatandaşlar yatırımlarını durdurmuş durumdalar. Bundan dolayı da ekonomi ağır bir şekilde ilerlese de bu ilerleyiş altın fiyatlarına da yansıyor.

28 EYLÜL GÜNCEL ALTIN FİYATLARI

GRAM ALTIN FİYATLARI NE KADAR?

273,05 lira

ÇEYREK ALTIN FİYATLARI NE KADAR?

444,66 lira

CUMHURİYET ALTINI FİYATLARI NE KADAR?

1.826 lira

Yorumlar (0)