Araç Sahipleri Dikkat ! Motorine İndirim Geliyor

Petrol Ürünleri İşverenler Sendikası tarafından yapılan açıklamada bu gece yarısından itibaren motorine indirim yapılacağı ifade edildi. Peki motorine ne kadar indirim yapılacak? Haberimizde...

Araç Sahipleri Dikkat ! Motorine İndirim Geliyor

MOTORİNE İNDİRİM

Motorinin pompa satış fiyatına gece yarısından itibaren indirim bekleniyor. Motorine bu gece yarısından itibaren 8 kuruş indirim bekleniyor.

Petrol Ürünleri İşverenler Sendikası tarafından bir açıklama yapıldı. Yapılan açıklamada bu gece yarısından itibaren motorinin pompa satış fiyatında 8 kuruş indirim yapılacağı ifade edildi.

MOTORİNİN LİTRE SAYIŞ FİYATLARI

Motorinin litre fiyatı indirim sonrasında ortalama olarak İstanbul'da 4,57 liradan 4,49 liraya, Ankara'da 4,62 liradan 4,54 liraya, İzmir'de ise 4,60 liradan 4,52 liraya düşecek.

Kamupersoneli.net - ANKARA

Kamu Personeli

Sosyal medyada bizi takip edin. Kamu haberlerini ve gündemi birlikte yorumluyoruz..

Facebook sayfamız için TIKLAYIN

Twitter sayfamız için TIKLAYIN

instagram sayfamız için TIKLAYIN

Yasal Uyarı: KamuPersoneli.net özel haberleri için içeriğin bir bölümü yada tamamı izinsiz alıntılanıp başka mecralarda yayınlanamaz, yayınlayanlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır. Ancak, kaynak olarak gösterilip KamuPersoneli.net anasayfasına veya haberin adresine aktif link kullanılarak içerikten alıntı yapılabilir.

YORUM EKLE