Bağ-Kur ve SGK Emeklileri Dikkat ! Bayram İkramiyeleri Ödenmeye Başlandı

Bağ-Kur ve SGK emeklilerine bayram ikramiyeleri ödenmeye başlandı. Bayram ikramiyeleri hakkında detayları okuyucularımızla paylaşıyoruz.

EKONOMİ 16.08.2018, 11:39
Bağ-Kur ve SGK Emeklileri Dikkat ! Bayram İkramiyeleri Ödenmeye Başlandı

Bağ-Kur ve SGK emeklilerine bayram ikramiyeleri ödemeleri başladı ve erkenden parasını çekmek isteyen emekliler sabah saatlerinde PTT önüne geldi.

Ödemenin yapıldığı PTT Edirne Başmüdürlüğü tarafından bir açıklama yapıldı ve açıklamada PTT Edirne Başmüdürlüğü gişelerinden paralarını alan emeklilerin mutlu olduklarını belirtti. 

Emekli Lidar Alan emekli ikramiyeleri hakkında açıklamalarda bulundu. Alan açıklamalarında Kurban Bayramı ikramiyesini çekmek için erkenden PTT'ye geldiğini ifade etti. 

"ALLAH DEVLETTEN RAZI OLSUN"

Ayrıca Lider Alan açıklamalarının devamında "Allah devletten razı olsun. Bu para bize bir katkı oluyor, torunlarımıza harçlık ve evimize tatlı alabileceğiz. Mutluyuz, çok güzel bir uygulama, herkese teşekkür ederim. Bizler de ikramiyeyi sevdiklerimize ikram edeceğiz." ifadelerine yer verdi. 

Bir başka emekli olan Şükrü Korkmaz da bayram ikramiyesi hakkında bir açıklama yaptı ve bu ikramiye ile kurbanlık alacağını belirtti.

KAMUPERSONELİ.NET - ANKARA

Yorumlar (0)