Bakan Albayrak Enflasyon Mücadele Programının Açıklanacağı Tarihi Belirtti

Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak yaptığı açıklamalarında enflasyon ile mücadele programının ne zaman açıklanacağını ifade etti. Konu hakkında detaylar haberimizde...

Bakan Albayrak Enflasyon Mücadele Programının Açıklanacağı Tarihi Belirtti

Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak enflasyon ile mücadele programı hakkında çeşitli açıklamalar yaparak programın ne zaman açıklanacağını belirtti. 

ENFLASYON MÜCADELE PROGRAMI YARIN AÇIKLANACAK

Bu konu hakkında Bakan Albayrak açıklamalarında enflasyon mücadele programının yarın açıklanacağını TBB'nin reel sektör kararının çok önemli olduğunu vurguladı.

Hazine ve Maliye Bakanı Albayrak, Türkiye Bankalar Birliği'nin reel sektöre ilişkin aldığı kararın çok önemli olduğunu ifade etti.

Bunun yanı sıra açıklamalarına devam eden Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak, güçlü koordinasyonla zor süreçlerin üstesinden gelindiğini belirtti.

Ayrıntılar geldikçe okuyucularımızla paylaşıyoruz...

KAMUPERSONELİ.NET - ANKARA

Kamu Personeli

Sosyal medyada bizi takip edin. Kamu haberlerini ve gündemi birlikte yorumluyoruz..

Facebook sayfamız için TIKLAYIN

Twitter sayfamız için TIKLAYIN

instagram sayfamız için TIKLAYIN

Yasal Uyarı: KamuPersoneli.net özel haberleri için içeriğin bir bölümü yada tamamı izinsiz alıntılanıp başka mecralarda yayınlanamaz, yayınlayanlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır. Ancak, kaynak olarak gösterilip KamuPersoneli.net anasayfasına veya haberin adresine aktif link kullanılarak içerikten alıntı yapılabilir.

Güncelleme Tarihi: 08 Ekim 2018, 12:02
YORUM EKLE
YORUMLAR
D.H.M.İ KİT İŞÇİSİ
D.H.M.İ KİT İŞÇİSİ - 9 ay Önce

ki̇tlere kadro sayin yetki̇li̇ler