Bakan Albayrak'tan Gıda Fiyatları Hakkında Önemli Açıklama

Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak Twitter hesabı üzerinden çeşitli açıklamalarda bulundu. Bakan Albayrak açıklamalarında tarımsal üretimi artırmak ve gıdada fiyat istikrarını sağlamak için yapılacakları belirtti.

Bakan Albayrak'tan Gıda Fiyatları Hakkında Önemli Açıklama

Bakan Albayrak Twitter'dan seracılık, tarımsal üretim ve gıdada fiyat istikrarı ile ilgili açıklamada bulundu.

Bakan Albayrak mesajında; "Seracılık altyapısının güçlenmesine ve verimliliğin artırılmasına önemli katkı sağlayacak olan, Hazine destekli Ziraat Bankası kredi paketi hayırlı olsun.

Tarımsal üretimi artırmak ve gıdada fiyat istikrarını sağlamak için tüm alanlarda yoğun bir programı hayata geçireceğiz" yazdı.

Ziraat Bankası cuma günü seralarda yapılan tarımsal üretimin artırılması, yeni seraların kurulması, atıl durumdaki seraların ekonomiye kazandırılması ve mevcut seraların modernizasyonunu kapsayan yeni bir kredi paketini Antalya'da açıkladı. Paket, 2 yıla kadar ödemesiz, 7 yıl vadeli olacak.

Kamu Personeli

Sosyal medyada bizi takip edin. Kamu haberlerini ve gündemi birlikte yorumluyoruz..

Facebook sayfamız için TIKLAYIN

Twitter sayfamız için TIKLAYIN

instagram sayfamız için TIKLAYIN

Yasal Uyarı: KamuPersoneli.net özel haberleri için içeriğin bir bölümü yada tamamı izinsiz alıntılanıp başka mecralarda yayınlanamaz, yayınlayanlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır. Ancak, kaynak olarak gösterilip KamuPersoneli.net anasayfasına veya haberin adresine aktif link kullanılarak içerikten alıntı yapılabilir.

YORUM EKLE