Bakan Albayrak yaptığı stratejiler hakkında önemli mesajlar verdi

Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak Twitter hesabından, yaptıkları stratejiler hakkında bilgiler verdi. Bakan Albayrak, 'Tüm stratejilerimizi, yol haritalarımızı sanayicimizin, ihracatçımızın, iş insanımızın gündemini göz önünde bulundurarak hazırlıyoruz' ifadelerine yer verdi.

Bakan Albayrak yaptığı stratejiler hakkında önemli mesajlar verdi

Bakan Albayrak, "Tüm stratejilerimizi, yol haritalarımızı sanayicimizin, ihracatçımızın, iş insanımızın gündemini göz önünde bulundurarak hazırlıyoruz. Türkiye’nin ihracat ve sanayide dinamo şehirlerinden olan Gaziantep’in iş dünyası ile de çok verimli bir istişare toplantısı gerçekleştirdik." dedi.

Gaziantep'te esnaf ziyaretinde bulunan Bakan Albayrak, "Antep’te esnafımızı ziyaret ettik. Anadolu’nun her bir köşesinde, medeniyetimizin zanaat zenginliğini geleceğe taşıyan esnaflarımızın her zaman yanlarında olacağız." açıklamalarında bulundu.

Kamu Personeli

Sosyal medyada bizi takip edin. Kamu haberlerini ve gündemi birlikte yorumluyoruz..

Facebook sayfamız için TIKLAYIN

Twitter sayfamız için TIKLAYIN

instagram sayfamız için TIKLAYIN

Yasal Uyarı: KamuPersoneli.net özel haberleri için içeriğin bir bölümü yada tamamı izinsiz alıntılanıp başka mecralarda yayınlanamaz, yayınlayanlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır. Ancak, kaynak olarak gösterilip KamuPersoneli.net anasayfasına veya haberin adresine aktif link kullanılarak içerikten alıntı yapılabilir.

YORUM EKLE