Bakan Tüfenkci Yemek Kartlarına Yönelik Açıklama Yaptı

Gümrük ve Ticaret Bakanı Bülent Tüfenkci çalışanlar tarafından merak edilen yemek kartlarına yönelik yapılacak olan düzenlemeye yönelik olarak bu konuda çalıştay yaptıklarını sözlerine ekledi. Tüfenkci ayrıca yaptığı açıklamada; "Çalışmaların sonuçlarını almadığım için detayları açıklamam doğru olmayacaktır" dedi.

Bakan Tüfenkci Yemek Kartlarına Yönelik Açıklama Yaptı

Gümrük ve Ticaret Bakanı milyonlarca çalışanı yakından ilgilendiren yemek kartlarına yönelik olarak açıklamalarda bulundu.

Bakan Tüfenkci yaptığı açıklamada ayrıca;

Türkiye'de bu konuyla alakalı tarafların tamamını bir araya getirerek esasında bakanlığımız çalışmalarını tamamlamıştır ve kamouyunun görüşüne açmıştır. Bu görüşlere ek olarak farklı kesimlerden görüşler alınmoştır.

Son düzenleme olduğu için ilgili bütün taraftarları bir araya getirerek çalıştayımızı düzenledik.

Bizler bu çalıştaydan çıkacak çıktılar neticesine göre son kararımızı vererek Başbakanlığa göndereceğiz. Bununla beraber kesin karar vereceğiz." dedi.

Komisyon tutarıyla alakalı olarak sorulan sorulara yanıt veren Bakan Tüfenkci yaptığı açıklamada;

"Çalıştayın sonuçlarına ulaşamadığım için net bir rakam söylemem doğru olmayacaktır. Raporlar elime geçtikten ve tarafttarların uzlaştığı veya belirlediği zaman detaylı olarak açıklayacağım. Ancak iskonto hakkında detaylara bakılacak olursa iskonto olmayacaktır" dedi.

Kamupersoneli.net I ANKARA

Kamu Personeli

Sosyal medyada bizi takip edin. Kamu haberlerini ve gündemi birlikte yorumluyoruz..

Facebook sayfamız için TIKLAYIN

Twitter sayfamız için TIKLAYIN

instagram sayfamız için TIKLAYIN

Yasal Uyarı: KamuPersoneli.net özel haberleri için içeriğin bir bölümü yada tamamı izinsiz alıntılanıp başka mecralarda yayınlanamaz, yayınlayanlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır. Ancak, kaynak olarak gösterilip KamuPersoneli.net anasayfasına veya haberin adresine aktif link kullanılarak içerikten alıntı yapılabilir.

YORUM EKLE