Başbakan Yardımcısı Mehmet Şimşek'ten Ekonomi Hakkında Önemli Açıklama

Ekonomiden sorumlu Başbakan Yardımcısı Mehmet Şimşek ekonomi hakkında önemli açıklamalarda bulundu. Başbakan Yardımcısı Mehmet Şimşek'in sosyal medyadan yaptığı açıklamanın detayları okuyucularımızla paylaşıyoruz...

Başbakan Yardımcısı Mehmet Şimşek'ten Ekonomi Hakkında Önemli Açıklama

Ekonomiden sorumlu Başbakan Yardımcısı Mehmet Şimşek İngiltere ziyareti hakkında bir açıklama yaptı. Başbakan Yardımcısı Mehmet Şimşek söz konusu açıklamalarını kendine ait sosyal medya hesabı üzerinden gerçekleştirdi.

Ekonomiden sorumlu Başbakan Yardımcısı Mehmet Şimşek Merkez Bankası Başkanı Murat Çetinkaya ile Londra'da yatırımcılarla bir araya geldi. Başbakan Yardımcısı Şimşek buradaki temasları hakkında çeşitli değerlendirmelerde bulundu.

Başbakan Yardımcısı Mehmet Şimşek konu ile ilgili olarak sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı açıklamalarında "Londra’daki temaslarımız çok verimli geçti. Yatırımcı ilgisi büyük" ifadelerine yer verdi. Bu bağlamda Mehmet Şimşek'in açıklamaları şöyle oldu:

MEHMEY ŞİMŞEK'İN AÇIKLAMALARI

Londra’daki temaslarımız çok verimli geçti. Yatırımcı ilgisi büyük.

Mesajlarımız:

- Politika setimizi güçlendirdik

- Ekonomide yeniden dengelenme süreci başladı

- Enflasyon & cari açık ile mücadele en önemli öncelik,

- Seçim sonrası yapısal reformları daha da hızlandıracağız...

KAMUPERSONELİ.NET - ANKARA

Kamu Personeli

Sosyal medyada bizi takip edin. Kamu haberlerini ve gündemi birlikte yorumluyoruz..

Facebook sayfamız için TIKLAYIN

Twitter sayfamız için TIKLAYIN

instagram sayfamız için TIKLAYIN

Yasal Uyarı: KamuPersoneli.net özel haberleri için içeriğin bir bölümü yada tamamı izinsiz alıntılanıp başka mecralarda yayınlanamaz, yayınlayanlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır. Ancak, kaynak olarak gösterilip KamuPersoneli.net anasayfasına veya haberin adresine aktif link kullanılarak içerikten alıntı yapılabilir.

YORUM EKLE