Bir Banka Daha Konut Kredisi Faiz Oranlarını Düşürdü

Akbank tarafından konut kredisi faiz oranları düşürüldü. Buna göre faiz oranları tüm vadelerde ve herhangi bir tutar sınırı olmaksızın yüzde 0,99'a indirildi.

EKONOMİ 04.12.2019, 12:19
Bir Banka Daha Konut Kredisi Faiz Oranlarını Düşürdü

Akbank tarafından bu knu hakkında bir açıklama yapıldı. Yapılan açıklamada Akbank tüm vade ve tutarlarda aylık yüzde 0,99'luk avantajlı faiz oranıyla, müşterilerin talep ve tercihlerine göre uygun ödeme seçenekleri de sunulduğu belirtildi.

FAİZ ORANI YÜZDE 0,99'A ÇEKİLDİ

Bu açıklamada Akbank Perakende Bankacılık Genel Müdür Yardımcısı Bülent Oğuz, müşterilerin finansal ihtiyaçlarını, müşterilerine en uygun koşullarla ve kaliteli hizmet anlayışıyla karşıladığını vurguladı.

Akbank Perakende Bankacılık Genel Müdür Yardımcısı Bülent Oğuz açıklamalarında "Müşterilerimize kira öder gibi, kredi taksiti ödeyerek hayallerindeki eve sahip olma imkanı sunabilmekten mutluluk duyuyoruz. Bugünden itibaren vade ve tutar ayırmaksızın konut kredisi faiz oranımızı yüzde yüzde 0,99'a çektik" afadelerine yer verdi. 

Ayrıca Bülent Oğuz'un açıklamaları şöyle oldu:

"Ülke ekonomisine doğrudan katkı sağlayan konut kredilerinde müşterilerimize en iyi koşulları sunmanın sevincini yaşıyoruz. Türkiye ve dünyadaki gelişmeleri yakından izlemeyi sürdürerek, avantajlı ürün ve hizmetleri sektörle buluşturmaya, müşterilerimize en doğru hizmeti vermeye devam edeceğiz"

Yorumlar (0)