Bu Programlara Katılanlara Günlük 75 TL Cep Harçlığı Veriliyor

Türkiye İş Kurumu Genel Müdürlüğü tarafından düzenlenen işbaşı Eğitim Programlarına katılan işsiz gençlere günlük 75 TL cep harçlığı veriliyor. Konu ile ilgili olarak tüm detaylar haberimizde..

Bu Programlara Katılanlara Günlük 75 TL Cep Harçlığı Veriliyor

Türkiye İş Kurumu Genel Müdürlüğü tarafından çeşitli alanlarda İşbaşı Eğitim Programı düzenleniyor. Bu programlar kapsamında işsiz gençlere günlük 75 TL cep harçlığı veriliyor.

Konu ile ilgili olarak tüm detayları kamupersoneli.net olarak okuyucularımızla paylaşıyoruz... 

GENÇLERE GÜNLÜK 75 TL

Türkiye İş Kurumu Genel Müdürlüğü tarafından bulut bilişim uzmanı, endüstriyel robot programcısı, endüstriyel tasarım mühendisi, mikroişlem tasarımcısı, veri tabanı analisti, mobil yazılım geliştirme uzmanı gibi mesleklerde işbaşı eğitim programları düzenlenecektir.

İŞKUR tarafından düzenlenecek olan bu programa 18-29 yaş aralığındaki gençler katılabilecektir. Ayrıca bu gençlerin işsiz olmaları ve herhangi bir gelirlerinin bulunmaması gerekmektedir.

Projeden yararlanmak isteyen gençler, Çalışma ve İş Kurumu il müdürlüklerine veya Hizmet Merkezlerine başvurabilecek. 

KAMUPERSONELİ.NET - ANKARA

Kamu Personeli

Sosyal medyada bizi takip edin. Kamu haberlerini ve gündemi birlikte yorumluyoruz..

Facebook sayfamız için TIKLAYIN

Twitter sayfamız için TIKLAYIN

instagram sayfamız için TIKLAYIN

Yasal Uyarı: KamuPersoneli.net özel haberleri için içeriğin bir bölümü yada tamamı izinsiz alıntılanıp başka mecralarda yayınlanamaz, yayınlayanlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır. Ancak, kaynak olarak gösterilip KamuPersoneli.net anasayfasına veya haberin adresine aktif link kullanılarak içerikten alıntı yapılabilir.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Ali
Ali - 10 ay Önce

Hangi bölüm mezununlari başvuru yapabiliyor