Çalışma Bakanı Sarıeroğlu'ndan Bayram İkramiyesi Uygulaması Başlayacak Açıklaması

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Jülide Sarıeroğlu kadınlarla bir araya geldiği bir etkinlik kapsamında emeklilere bayram ikramiyesi verilmesine ilişkin açıklamalarda bulundu. Bu uygulamanın başlayacağını açıklayan Bakan Sarıeroğlu bu tür çalışmaların devam edeceği açıklamasında bulundu.

Çalışma Bakanı Sarıeroğlu'ndan Bayram İkramiyesi Uygulaması Başlayacak Açıklaması

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Jülide Sarıeroğlu, Adana'da kadınlarla bir etkinlik kapsamında bir araya geldi. Burada kadınlara yönelik devam eden ve yapılacak çalışmalar hakkında açıklamalarda bulunan Bakan Sarıeroğlu konuşmasında çok güzel projelerin olduğunu söyledi. 

BAKAN SARIEROĞLU'NDAN EMEKLİ İKRAMİYESİNE DAİR AÇIKLAMA

Kadınlara yönelik düzenlenen etkinlik kapsamında yapmış olduğu konuşmasında emeklilere bin lira bayram ikramiyesi verilmesini değerlendiren Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Jülide Sarıeroğlu bu tür çalışmaların devam edeceğini söyledi. 

"İnşallah Adana da bize uğurlu gelir. Bu seçimlerde Karaisalı ilk ilçeler arasına girer inşallah. Çok güzel projelerimiz olacak. Canla başla çalışıyoruz. Allah nasip etti siyaset yapma imkanımız oldu. Şehrimizde hemşehrilerimizin oyuyla seçilip inşallah sizlere hizmet edeceğiz. Emeklilerimize hem Ramazan Bayramı'nda hem de Kurban Bayramı'nda biner lira ikramiye uygulaması başlayacak. Bu bizim için büyük bir gurur. Sizlerin her zaman emrinde olacağız. Adana'da sürekli açık bir büromuz olacak. Ben sürekli sahalarda, tarlalarda, bahçelerde olacağım. 24 Haziran bizim için çok önemli bir tarih."

Kamupersoneli.net - ANKARA

Kamu Personeli

Sosyal medyada bizi takip edin. Kamu haberlerini ve gündemi birlikte yorumluyoruz..

Facebook sayfamız için TIKLAYIN

Twitter sayfamız için TIKLAYIN

instagram sayfamız için TIKLAYIN

Yasal Uyarı: KamuPersoneli.net özel haberleri için içeriğin bir bölümü yada tamamı izinsiz alıntılanıp başka mecralarda yayınlanamaz, yayınlayanlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır. Ancak, kaynak olarak gösterilip KamuPersoneli.net anasayfasına veya haberin adresine aktif link kullanılarak içerikten alıntı yapılabilir.

YORUM EKLE