Çeyrek Altın Kaç TL? 9 Kasım Cuma Son Dakika Altın Fiyatları! Güncel Altın Fiyatları Kaç TL?

Son Dakika altın fiyatları. Çeyrek altın, gram altın kaç TL oldu? 9 Kasım sabahı güncel altın fiyatları ne kadar? Gram altın, çeyrek altın, yarım altın ve tam altın fiyatlarının son dakika değerleri. Altın fiyatlarına dair son durum Kamupersoneli.net'te.

Çeyrek Altın Kaç TL? 9 Kasım Cuma Son Dakika Altın Fiyatları! Güncel Altın Fiyatları Kaç TL?

Haftanın son işlem gününde güncel altın fiyatlarına dair tüm detayları sizlerle paylaşıyoruz. 

Altın fiyatlarında yaşanan son durum. Gram altın kaç TL oldu? Çeyrek altın ne kadar? Yarım altın, tam altın ve Cumhuriyet altını fiyatlarının güncel TL değerleri. 

9 KASIM CUMA ALTIN FİYATLARI

9 Kasım günün ilk saatlerinde altın fiyatları bir öncekinin kapanış fiyatlarına yakın seyirde geçiyor. İşte altında fiyatlarında 9 Kasım'ın ilk işlem rakamları. 

Haftanın son işlem gününe gram altın 214.90 TL, Çeyrek Altın 348.59 TL, Yarım Altın 698.00 TL, Cumhuriyet Altını ise 1.433 TL olarak başladı. 

Altın fiyatları hafta başından itibaren yakaladığı düşme seyrini Perşembe günü kaybetti. 8 Kasım Perşembe günü altın fiyatları dolarında gün içinde yükselme eğilimi göstermesiyle arttı. Yatırımcıların en çok tercih ettiği yatırım aracı olan altında 8 Kasım gününü şu rakamlarla kapattı. Sabah saatlerinden itibaren yükseliş trendinde olan altının gramı akşam saatlerinde 212,70 lira seviyelerinde işlem gördü. Yatırımcıların gözdesi çeyrek altın ise Perşembe gününü 349.30 TL'den, Cumhuriyet altını ise Perşembe akşamı 1.421 TL'den işlem gördü. 

Kamupersoneli.net - ANKARA

Kamu Personeli

Sosyal medyada bizi takip edin. Kamu haberlerini ve gündemi birlikte yorumluyoruz..

Facebook sayfamız için TIKLAYIN

Twitter sayfamız için TIKLAYIN

instagram sayfamız için TIKLAYIN

Yasal Uyarı: KamuPersoneli.net özel haberleri için içeriğin bir bölümü yada tamamı izinsiz alıntılanıp başka mecralarda yayınlanamaz, yayınlayanlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır. Ancak, kaynak olarak gösterilip KamuPersoneli.net anasayfasına veya haberin adresine aktif link kullanılarak içerikten alıntı yapılabilir.

YORUM EKLE