Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan 100 Bin İstihdam Açıklaması!

Adalet ve Kalkınma Partisi Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan yaptığı açıklama ile beraber sağlanacak istihdama yönelik olarak açıklamalarda bulundu. İşte Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın açıklamalarından satır başları...

Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan 100 Bin İstihdam Açıklaması!

Adalet ve Kalkınma Partisi Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan partisinin Bursa Atatürk Stadyumu'nda düzenlenen mitinginde açıklamalarda bulundu.

Cumhurbaşkanı Erdoğan Mega endüstri bölgelerinde sağlanacak istihdama yönelik olarak açıklamalarda bulundu.

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın açıklamalarından satır başları;

100 BİN İSTİHDAM

Kuruyoruz ama bunu Muharrem anlamaz, Kılıçdaroğlu anlamaz. Ötekilerin zaten çapını çok aşar. Ama mega endüstri bölgelerini Bursa çok iyi anlar, ülkemizde sanayinin, teknolojinin, araştırma ve geliştirme faaliyetlerinin merkezlerinden bir olarak Bursa da bu projenin içinde yer alıyor.

Mega endüstri bölgelerinde ilk etapta, kardeşlerim 45 katrilyonluk yatırım yapılacak ve 35 bin kişiye iş imkanı sağlanacak.

Daha sonra bu rakam yatırımda 140 katrilyona çıkacak, istihdam 100 bin kişiye kadar çıkacak

Ne diyor? Gel bakalım buraya Muharrem. Düşünün şimdi cumhurbaşkanı adayı, ona diyor ki Gel bakalım buraya Muharrem. Yakasından rozetini söküp ortaya attıkları güya cumhurbaşkanı adaylarının tek derdi, geri dönüp partisinin başına geçmek.

Gerçi Muharrem İnce'nin CHP ile başındaki zata ilişkin tespitleri çok isabetli. Biz söylesek yanlış anlaşılır ama Muharrem İnce bunu çok iyi anlatıyor. Gelin bunu Bay Muharrem'den dinleyelim.

24 HAZİRAN'DA BİRİNCİ OLAMAZSAN ÇEKİP GİDECEK MİSİN?

Şimdi Bay Muharrem, 24 Haziran'da sen birinci olamazsan çekip gidecek misin? Gider mi? Ya bunlar aynı be...

Göreceğiz ama bunların hepsi kayda giriyor. Bunlar arşivlerden kaçamazlar, biz kovalarız, onlar kaçamazlar. Yeter ki benim sevgili milletimle biz beraber olalım.

CHP Genel Başkanı'nın çarkçılığına, dün söylediğini bugün yalanlamasına yüzü kızarmadan yalan söylemesine, iftira atmasına alışkınız.

Bunların cumhurbaşkanı adayları da başımıza kesildi. O da bir küçük Kılıçdaroğlu, daha doğrusu o da çakma Kılıçdaroğlu. Türkiye bunların asıllarından ne gördü ki çakmasında hayır görsün.

BU MANZARAYA MİLLETİMİZ ADINA ÜZÜLÜYORUZ

Yalandan, iftiradan, çarpıtmada, aslını aratmayan bu zat, söylediği her sözde kendisini biraz daha batırıyor. Bu manzaraya milletimiz adına üzülüyoruz. Her seçimde Kılıçdaroğlu'na 'Ben birinci çıkamazsam siyaseti bırakırım, sen de bırakır mısın' diye sordum.

Şimdi aynı soruyu Muharrem İnce'ye de soruyorum. Gene 'hık mık' ediyor ama şöyle delikanlıca çıkıp göğsünü gererek 'Evet bırakırım' de ya.

Çünkü derdi cumhurbaşkanlığı değil, derdi seçim kazanmak da değil, terk derdi, CHP'ye geri dönüp mevzi tutmak. Aslı bir yandan çakması bir yandan toplasanız CHP'ye bir genel başkan etmeyecek adamlar çıkmışlar Ülkeyi bize telsim edin' diyorlar.

Bırakın milletim ülkeyi kendilerine emanet etmesini de önce partilerine sahip çıksınlar.

Kamupersoneli.net I ANKARA

Kamu Personeli

Sosyal medyada bizi takip edin. Kamu haberlerini ve gündemi birlikte yorumluyoruz..

Facebook sayfamız için TIKLAYIN

Twitter sayfamız için TIKLAYIN

instagram sayfamız için TIKLAYIN

Yasal Uyarı: KamuPersoneli.net özel haberleri için içeriğin bir bölümü yada tamamı izinsiz alıntılanıp başka mecralarda yayınlanamaz, yayınlayanlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır. Ancak, kaynak olarak gösterilip KamuPersoneli.net anasayfasına veya haberin adresine aktif link kullanılarak içerikten alıntı yapılabilir.

YORUM EKLE