Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Ekonomide Reform Açıklaması

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan sosyal medya hesabı üzerinden yapmış olduğu paylaşımlar ile gündeme ilişkin açıklamalarda bulundu. Bu konuda önemli açıklamalarda bulunan Cumhurbaşkanı Erdoğan, ekonomide reform konusuna değindi.

EKONOMİ 01.10.2018, 22:02 01.10.2018, 22:18
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Ekonomide Reform Açıklaması

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Türkiye Büyük Millet Meclisi 27’nci Dönem 2’nci Yasama Yılı ilgili olarak resmi Twitter hesabı üzerinden paylaşımlarda bulundu. 

Bu kapsamda gündeme dair önemli konular hakkında açıklamalarda bulunan Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın değindiği konulardan birisi de ekonomi oldu. Cumhurbaşkanı Erdoğan tarafından yapılmış o paylaşımları sizlere aktarıyoruz. 

CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN'DAN ÖNEMLİ AÇIKLAMALAR

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan resmi Twitter hesabından yapmış olduğu paylaşımında, Türkiye'nin geleceğine dair yürütülen çalışmalar hakkında bilgi verdi. Bu konuda paylaşımında ''Uluslararası alanda her zaman olduğu gibi hassasiyet ve kararlılıkla ülkemizi aydınlık geleceğine hazırlıyoruz.'' ifadelerine yer veren Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın değindiği konulardan bir tanesi de ekonomi oldu. 

Ekonomide reform konusuna dair bazı açıklamalarda bulunan Cumhurbaşkanı Erdoğan, serbest piyasadan taviz verilmeden reformlara devam edilecek açıklamasında bulundu. "Ekonomide, serbest piyasa kurallarından ve bütçe disiplininden asla taviz vermeden, ihtiyacımız olan reformları hayata geçirmeye devam edeceğiz"

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan sosyal medya hesabından yapmış olduğu paylaşımında ayrıca, TBMM'nin 27’nci Dönem 2’nci Yasama Yılına dair şu ifadeleri kullandı. "Türkiye Büyük Millet Meclisi 27’nci Dönem 2’nci Yasama Yılının hayırlara vesile olmasını diliyorum. Bugüne kadar milletimizle birlikte hareket ederek her sorunun üstesinden geldiğimiz gibi, bundan sonra da aynı başarılara imza atmayı sürdüreceğiz."

Kamupersoneli.net - ANKARA

Yorumlar (0)