Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Emeklilik Başvurusu Yapanlara Maaş ve İkramiye Müjdesi

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan emeklilik başvurusu yapanlara müjde verdi ve başvuru yapanların işlemlerini tamamlayacaklarını ve onların da bayram öncesinde maaş ve ikramiye ödemesi alacaklarını ifade etti.

Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Emeklilik Başvurusu Yapanlara Maaş ve İkramiye Müjdesi

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'nde düzenlenen iftar programında emeklilerle bir araya geldi. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan burada bir konuşma yaptı ve emekli maaşı ve ikramiyeler hakkında önemli değerlendirmelerde bulundu.

"GENÇLERE ESKİLER ANLATILMASI LAZIM"

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan yaptığı konuşmasında emeklilerin 1960'lı, 1970'li, 1980'li ve 1990'lı yılları bizzat yaşadığını, yokluğun, yoksulluğun, krizin, kaosun ne olduğunu emeklilerden daha iyi bilecek kimsenin bulunmadığını dile getirerek, bugünün gençlerinin bunları bilmeyeceğini vurguladı.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan bugünün gençlerine o zamanların anlatılması gerektiğini ifade ederek yaşı 25-30'un altındaki gençlerin Türkiye'nin hep böyle olduğunu sandıklarını ifade ederek bundan dolayı anlatılması gerektiğini belirtti.

EMEKLİLİK BAŞVURUSU YAPANLARA MÜJDE

Cumhurbaşkanı recep Tayyip Erdoğan burada yaptığı konuşmasında emeklilik için başvuru yapan ve sonuçlanmasını bekleyenlere de bir müjde verdi. Cumhurbaşkanı Erdoğan başvuru yapanların işlemlerini tamamlayacaklarını ve bu kişilerin de bayramdan önce maaş ve ikramiye ödemesi almalarını sağlayacaklarını bildirdi.

Bu konu hakkında Cumhurbaşkanı Erdoğan açıklamalarında "Bunların işlemlerini tamamlayarak onların da ilk maaşlarını ve bayram ikramiyelerini alabilmelerini sağlıyoruz. Bu kardeşlerimiz Ramazan Bayramı ikramiyesi yanında temmuz zammından da faydalanacak" ifadelerine yer verdi.

KAMUPERSONELİ.NET - ANKARA

Kamu Personeli

Sosyal medyada bizi takip edin. Kamu haberlerini ve gündemi birlikte yorumluyoruz..

Facebook sayfamız için TIKLAYIN

Twitter sayfamız için TIKLAYIN

instagram sayfamız için TIKLAYIN

Yasal Uyarı: KamuPersoneli.net özel haberleri için içeriğin bir bölümü yada tamamı izinsiz alıntılanıp başka mecralarda yayınlanamaz, yayınlayanlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır. Ancak, kaynak olarak gösterilip KamuPersoneli.net anasayfasına veya haberin adresine aktif link kullanılarak içerikten alıntı yapılabilir.

YORUM EKLE