Doğan Holding Açıkladı: Yatırım Bankası Kuruluyor

Doğan Holding tarafından bir açıklama yapıldı. Yapılan açıklamada "D Yatırım Bankası Anonim Şirketi"adlı şirketin kuruluşuna izin almak üzere bugün BDDK'ya başvuru yapıldığı belirtildi. Bu açıklama KAP'a yapıldı.

EKONOMİ 20.09.2019, 13:57
Doğan Holding Açıkladı: Yatırım Bankası Kuruluyor

Doğan Holding'in Onursal Başkanı Aydın Doğan büyük bir yatırıma imza attı. Buna göre Doğan Holding, yatırım bankacılığı alanında faaliyet gösterecek D Yatırım Bankası A.Ş.'nin kuruluş izni için bugün Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu'na (BDDK) başvuru yaptı.

ŞİRKET AÇIKLAMA YAPTI

Şirket tarafndan yapılan açıklamada D Yatırım Bankasının yatırım bankacılığı alanında faaliyet göstereceği ve 150 milyon TL başlangıç sermayesi ile kurulmasının planlandığı belirtildi. Ayrıca D Yatırım Bankası'nda Doğan Holding'in kurucu ortak sıfatı ile 149,998,636 TL sermaye payına sahip olacağı ifade edildi.

BAŞLANGIÇ SRMAYESİ 

Doğan Holding tarafından KAP'a yapılan açıklamada ise şu ifadelere yer verildi:

D Yatırım Bankası Anonim Şirketi"nin kuruluşuna izin almak üzere bugün Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu'na başvuruda bulunmuştur. Yatırım bankacılığı alanında faaliyet gösterecek ve 150.000.000 Türk Lirası başlangıç sermayesi ile kurulması planlanan D Yatırım Bankası A.Ş.'de, Şirketimiz kurucu ortak sıfatı ile 149.998.636 Türk Lirası tutarında sermaye payına sahip olacaktır.

Yorumlar (4)
Mehmet 4 hafta önce
Belediye işçilerine kadro istiyoruz yeter artık
Yunus 4 hafta önce
Yeterrr biktık artık zaman geçiyor ömür bitiyor bir iş yaptınız 4+4lük olsun istemiyoruz en azından olan hakkımız yenmeseydi keşke taşeron kalsaydık!!!!!!!
insan 4 hafta önce
önce insan ve emek ölüm var herkese hayat pahali haklar vermeli
insan 4 hafta önce
yorum şu önce insan ve emek hayat pahali maaşlar düşük ölüm var herkese