Dolar 4 TL Olur Mu? 1 Dolar Kaç TL?

Dolar kuru seyrek dalgalanmasına devam ederken bugün son 4 ayın en düşük seviyesini gördü. Dolardaki rekor düşüşün ardından vatandaşlar tarafından doların 4 TL'ye düşüp düşmeyeceği araştırılıyor. Peki güncel döviz kuruna göre dolar ne kadar oldu? Konu hakkında detaylar haberimizde..

EKONOMİ 29.11.2018, 15:15 Batuhan
Dolar 4 TL Olur Mu? 1 Dolar Kaç TL?

Dolarda yaşanan düşüş devam ediyor. Bugün, son ayların en düşük seviyesini gören dolar 5,14 seviyelerine kadar geriledi. Doların yeni direnç noktası 5,10 olarak görülüyor.

DOLARDAKİ DÜŞÜŞÜN SÜRMESİ BEKLENİYOR

Özellikle, Türkiye'de yaşanan ekonomiye istikrar kazandırma sürecinde alınan önlemler, meyvelerini vermeye devam ederken ekonomi uzmanları doların düşüşünün devam edeceğini belirtiyor.

Özellikle yakın vadede 5,08 - 5,05 bandına ulaşılması beklenen dolar yeni yıla düşüşle girdiği taktirde trendini bozmayacağı düşünülüyor.

EURO DA ERİYOR

Dövizde düşüş sadece dolarda yaşanmıyor. Euro değerlerinde de düşüş trendi devam ederken, bugün euro TL karşısında 5,86 seviyelerine kadar geriledi.

DOLAR 4 TL OLUR MU?

Vatandaşlar tarafından doların 4 TL'ye düşüp düşmeyeceği araştırılıyor. Bu konu hakkında henüz finansçı ve ekonomistler tarafından bir açıklama yapılmadı. Ancak dolar kuru hakkında bir açıklama yapıldığında okuyucularımızla paylaşacağız..

Yorumlar (1)
Bilinmeyen 8 ay önce
Allah yardımcımız olsun