Dolar Fiyatlarında Son Durum Nedir? 20 Haziran 2018 Güncel Döviz Fiyatları

ABD ile Çin arasındaki gerilimin geniş çaplı bir ticaret savaşına dönüşeceği kaygılarının ardından dolar kuru hakkındaki detayları okuyucularımızla paylaşıyoruz. Peki dolar güne hangi seviyeden başladı? Döviz kurundaki son durum nedir?

Dolar Fiyatlarında Son Durum Nedir? 20 Haziran 2018 Güncel Döviz Fiyatları

ABD ile Çin arasındaki gerilimin geniş çaplı bir ticaret savaşına dönüşeceği kaygıları arasında Türk Lirası da yer alıyor. Aralarında TL'nin de yer aldığı gelişmekte olan ülke piyasalarına yönelik küresel riskten kaçışı tetiklerken, dolar kuru yeni güne hangi seviyeden başladı?

YENİ GÜNE HANGİ SEVİYEDEN BAŞLADI?

Konu ile ilgili olarak tüm detayları kamupersoneli.net olarak okuyucularımızla paylaşıyoruz. Buna göre dolar kuru yeni güne 4.75 TL seviyesinden başladı. Dolar saat 09.32 itibarıyla 4.7557 TL'de hareket ederken, Euro ise 5.5078 TL seviyesindeydi.

Bankacılar tarafından 24 Haziran seçimlerine sadece birkaç işlem günü kaldığına dikkat çekildi. Ayrıca bankacılar tarafından seçim sonuçlarının piyasalardaki en önemli yön belirleyici olacağı bekleniyor.

KAMUPERSONELİ.NET - ANKARA

Kamu Personeli

Sosyal medyada bizi takip edin. Kamu haberlerini ve gündemi birlikte yorumluyoruz..

Facebook sayfamız için TIKLAYIN

Twitter sayfamız için TIKLAYIN

instagram sayfamız için TIKLAYIN

Yasal Uyarı: KamuPersoneli.net özel haberleri için içeriğin bir bölümü yada tamamı izinsiz alıntılanıp başka mecralarda yayınlanamaz, yayınlayanlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır. Ancak, kaynak olarak gösterilip KamuPersoneli.net anasayfasına veya haberin adresine aktif link kullanılarak içerikten alıntı yapılabilir.

YORUM EKLE