Dolar Güne Kritik Seviyeden Başladı ! İşte Döviz Fiyatları

Döviz kuru ile ilgili olarak gelişmeler devam ediyor. Vatandaşlar tarafından dolar kurunun bugüne nasıl başladığı araştırılmaya başlandı. Peki dolar ve euro ne kadar? Konu ile ilgili olarak tüm detaylar haberimizde...

Dolar Güne Kritik Seviyeden Başladı ! İşte Döviz Fiyatları

Bu sabah saatlerinden itibaren dolar ve euro fiyatları vatandaşlar tarafından araştırılmaya başlandı. Piyasalarda yaşanan inişli çıkışlı dalgalanma nedeniyle vatandaşlar döviz kuru ile ilgili son dakika gelişmelerini merakla takip ediyor.

Yaşanan bu dalgalanma bugün yine sürüyor. Bu dalgalanma kapsamında dolar ve euro fiyatlarının ne kadar olduğu sorusunun yanıtı araştırılıyor.

DOLAR FİYATLARI NE KADAR?

Peki dolar ve euro şu an ne kadar? Konu ile ilgili olarak tüm detayları kamupersoneli.net olarak okuyucularımızla paylaşıyoruz.

Altınkaynak verilerine göre doların alış fiyatı 6,35 TL iken satış fiyatı 6,90 TL seviyesinde. Euro ise alış 7,20 TL, satış 7,85 TL seviyesindedir. 

Bazı kaynaklara göre de dolar 6,81 TL, euro ise 7,78 TL olarak belirtildi.

KAMUPERSONELİ.NET - ANKARA

Kamu Personeli

Sosyal medyada bizi takip edin. Kamu haberlerini ve gündemi birlikte yorumluyoruz..

Facebook sayfamız için TIKLAYIN

Twitter sayfamız için TIKLAYIN

instagram sayfamız için TIKLAYIN

Yasal Uyarı: KamuPersoneli.net özel haberleri için içeriğin bir bölümü yada tamamı izinsiz alıntılanıp başka mecralarda yayınlanamaz, yayınlayanlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır. Ancak, kaynak olarak gösterilip KamuPersoneli.net anasayfasına veya haberin adresine aktif link kullanılarak içerikten alıntı yapılabilir.

YORUM EKLE