Dolar Kaç TL? Dolar, Euro Bugün Ne Kadar? 15 Kasım Son Dakika Döviz Kuru Değerleri

15 Kasım dolar ne kadar? Güncel ve son dakika döviz kuru değerleri. Dolar, Euro ve Sterlin 15 Kasım'da kaç TL oldu. Döviz kurunda oluşan son dakika değişimleri ve para piyasalarına dair güncel rakamları sizlerle paylaşıyoruz. Dolar, Euro ve Sterlin'de 15 Kasım Perşembe gününe dair ilk değerler Kamupersoneli.net'te.

EKONOMİ 15.11.2018, 01:41 15.11.2018, 10:54
Dolar Kaç TL? Dolar, Euro Bugün Ne Kadar? 15 Kasım Son Dakika Döviz Kuru Değerleri

15 Kasım Perşembe günü güncel döviz kuru değerleri ve serbest piyasalarda oluşan değişimlere dair detaylar. 

Para piyasalarında yaşanan gelişmeler neticesinden hafta başına yükselme eğiliminde başlayan döviz kuru hafta sonuna doğru sakin seyrini koruyor. Bu kapsamda 14 Kasım Çarşamba gününe dair döviz kuru değerleri ile yeni günün kur değerlerine dair ilk verileri sizlere aşağıda aktarıyoruz. 

15 KASIM PERŞEMBE GÜNCEL KUR DEĞERLERİ

15 Kasım Perşembe gününe dolar bir önceki işlem gününe paralel bir seyirde başladı. Sakin seyrini koruyan dolar, euro ve sterlin de oluşan son değerleri şöyle. 

Güncel Döviz Kuru Değerleri; ABD Doları güne 5,4618 TL'den başlarken Euro 6.1886 TL'den işlem görüyor. İngiliz Sterlin'i ise 15 Kasım Perşembe gününe 7.12 TL'den başladı. 

Bilindiği üzere dolar başta olmak üzere döviz kuru değerleri hafta başına yükselme eğilimi ile başladı. Geçtiğimiz hafta içinde son üç ayın en düşük değerini gören dolar kuru daha sonra FED kararları ve para piyasalarında yaşanan gelişmeler neticesinde yükselmişti. Hafta içinde uzmanların kritik nokta olarak gördükleri 4.50 TL bandını aşan dolar haftanın zirvesini de 4.52 TL ile gördü. Dolarda yaşanan bu yükselme eğilimi ise hafta ortasında yerini sakin seyre bıraktı. Bu kapsamda dolar 14 Kasım gününü 5.46 TL bandında kapattı. Euro günü 6.16 TL seviyesinde kapatırken İngiliz Sterlin'i ise 7.08 TL oldu. 

Kamupersoneli.net - ANKARA

Yorumlar (0)