Dolar o seviyenin altına düştü! Trump'ın açıklamaları etkilemedi!

Dolar fiyatları genellikle ABD Başkanı Trump’ın açıklamaları sonrasında ya seyrini değiştirir ya da piyasaları etkileyecek bir hamleye neden olurdu. Dün akşam saatlerinden itibaren dolar da ABD Başkanı Trump’ın açıklamaları karşısında tepkisiz kaldı.

EKONOMİ 10.10.2019, 23:49
Dolar o seviyenin altına düştü! Trump'ın açıklamaları etkilemedi!

ABD Başkanı Donald Trump’ın açıklamaları artık dolar fiyatlarını etkilememeye başladı. Barış Pınarı Harekatı öncesinde dolar fiyatları  ABD Başkanı Donald Trump tarafından yapılan açıklamalara odaklanırken dün akşam saatlerinden itibaren dolar fiyatları Trump’ın açıklamalarını umursamamaya başladığı görüldü.

BRUNSON KRİZİNDE DOLAR FİYATLARI FIRLAMIŞTI!

Geçtiğimiz yıl yaşanan Papaz Brunson krizi sonrasında altın fiyatları bir anda fırlayarak 8 seviyelerini görmüştü. O sıralar yakaladığı yükselme trendini kısa bir zaman önce bırakan dolar fiyatları anlık yükselmelerde ABD Başkanı Donald Trump’ın açıklamalarını takip ediyordu.

DOLAR KENDİNİ KORUMAYA ALDI!

ABD Başkanı Donald Trump’ın açıklamaları karşısında seyrini belirleyen dolar Suriye’de Türk ordusu tarafından yürütülen Barış Pınarı Harekatı sonrasında kısmi olarak yükselse de şu sıralar düşmeye başladı. Uzmanların yükselmesini beklediği dolar fiyatları ABD Başkanı Donald Trump tarafından yapılan açıklamalar sonrasında da kendini korumaya başladı.

DOLAR NE KADAR OLDU?

Gün içerisinde 5.90 seviyesini gören dolar akşam saatlerinde 5.82 seviyesine kadar düştü. 10 Ekim Saat 23:45 itibariyle dolar kuru 5.83 fiyatından işlem görüyor.

Yorumlar (0)