Dolar Son 4 Ayın En Düşük Seviyesine Geriledi! 27 Kasım Dolar Fiyatı

Dolar ve euro kurunun son durumu merak ediliyor. Peki dolar ve euro ne kadar? İşte tüm detaylar. Son 4 ayın en düşük seviyesinde bulunan doların son durumu....

Dolar Son 4 Ayın En Düşük Seviyesine Geriledi! 27 Kasım Dolar Fiyatı

Dolar/TL son 4 ayın en düşük seviyelerinde seyrediyor. 

Petrol fiyatlarındaki düşüşten destek bulan dolar/TL bankalararası piyasalarda 5,23 seviyesinde işlem görüyor. Kur dün 5,2201'e kadar geriledi. Kur bugün 5,25 bandında 

Euro/TL de 5,95'in altında hareketini sürdürüyor.

Piyasalar, Fed'in faizleri kaç kez daha artırabileceğine dair ipuçları için Fed Başkanı Jerome Powell'ın Çarşamba günü yapacağı konuşmaya ve Fed'in 7-8 Kasım tarihli toplantısının Perşembe yayınlanacak tutanaklarına odaklanmış durumda.

Ayrıca, Türkiye-ABD ilişkilerindeki iyileşme paralelinde Halkbank konusundaki gelişmeler, İran yaptırımlarına tanınan muafiyet, ABD faiz kararları, ticaret savaşları ve Brexit süreci yön belirleyici unsurlar olarak takip ediliyor.

Kamu Personeli

Sosyal medyada bizi takip edin. Kamu haberlerini ve gündemi birlikte yorumluyoruz..

Facebook sayfamız için TIKLAYIN

Twitter sayfamız için TIKLAYIN

instagram sayfamız için TIKLAYIN

Yasal Uyarı: KamuPersoneli.net özel haberleri için içeriğin bir bölümü yada tamamı izinsiz alıntılanıp başka mecralarda yayınlanamaz, yayınlayanlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır. Ancak, kaynak olarak gösterilip KamuPersoneli.net anasayfasına veya haberin adresine aktif link kullanılarak içerikten alıntı yapılabilir.

YORUM EKLE