Dolar ve Euro fiyatı kaç TL? 25 Aralık 2018 döviz kuru

Dolar fiyatı, yatırımcıların güvenli limanlara yönelmesiyle yen karşısında Kasım 2017'den bu yana en büyük günlük düşüşünü geçtiğimiz cuma günü kaydetti. Bugün dolar ve euro ne kadar oldu? İşte 25 Aralık 2018 güncel dolar ve euro fiyatları..

Dolar ve Euro fiyatı kaç TL? 25 Aralık 2018 döviz kuru

Dolar, ABD faiz oranları ve ekonomiye yönelik zayıf görünümün baskısıyla başlıca para birimleri karşısında bir ayın dip seviyesine yakın seviyede seyrediyor. Washington'un hükümetin geçici olarak kapatılması ve Beyaz Saray ile Fed arasındaki açık bir çatışma ile mücadele ettiği bir ortamda; yatırımcıların elindeki riskli varlıkları azaltmasıyla dolar yen karşısında dört ayın dip seviyesine geriledi. Dolar endeksinde düşüş trendi devam ediyor. Dolar ve euro fiyatları bugün ne kadar görülüyor? İşte 25 Aralık güncel döviz kuru...

İŞTE GÜNCEL DOLAR VE EURO FİYATLARI

DOLAR NE KADAR?
Dolar, 25 Aralık 2018 Salı 5,3157 TL'den satılıyor..

EURO NE KADAR?
Euro, 25 Aralık 2018 Salı 6,0703 TL'den satılıyor..

.

Kamu Personeli

Sosyal medyada bizi takip edin. Kamu haberlerini ve gündemi birlikte yorumluyoruz..

Facebook sayfamız için TIKLAYIN

Twitter sayfamız için TIKLAYIN

instagram sayfamız için TIKLAYIN

Yasal Uyarı: KamuPersoneli.net özel haberleri için içeriğin bir bölümü yada tamamı izinsiz alıntılanıp başka mecralarda yayınlanamaz, yayınlayanlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır. Ancak, kaynak olarak gösterilip KamuPersoneli.net anasayfasına veya haberin adresine aktif link kullanılarak içerikten alıntı yapılabilir.

Güncelleme Tarihi: 25 Aralık 2018, 22:51
YORUM EKLE