Dolar ve Euro Rekor Tazeledi! Ne Kadar Oldu?

Dolar ve Euro fiyatlarına artış yaşanmaya devam ediyor. Gün içinde peş, peşe rekor kıran dolar ve euro fiyatlarında son durum merak ediliyor. İşte döviz piyasalarındaki son durum. Peki euro ve dolar ne kadar oldu? İşte günün güncel döviz fiyatları...

Dolar ve Euro Rekor Tazeledi! Ne Kadar Oldu?

Moody's'in Türkiye raporunun açıklamasından sonra döviz kurunda hareketlilik hakim oldu ve dolar kuru 4.4350 alış ve 4.4750 satış fiyatlna ulaştı.

Aynı dakikalarda euro'da ise 5.2400 alınırken ve 5.2900'dan satılmakta.

Moody's'in, Türkiye'deki makro trendlerin ülkenin kredi notu için olumsuz olduğunu açıklamasından sonra döviz kurunda hareketlilik hız kazandı.

Gün içerisinde peş, peşe rekor tazeleyen dolar ve euro fiyatları günün kapanış saatinde canlılığını sürdürüyor.

Türkiye'de 10 yıllık tahvillerin faizi, Moody's'in TCMB para politikasına ilişkin değerlendirmesinin ardından 60 baz puan artIış yaşamış ve yüzde 14.50 seviyesine yükselmişti. Türkiye 2 yıl vadeli hazine tahvillerinin faizi ise 52 baz puan artarak yüzde 16.62 seviyesine tırmanmıştı.

Kamupersoneli.net I ANKARA

Kamu Personeli

Sosyal medyada bizi takip edin. Kamu haberlerini ve gündemi birlikte yorumluyoruz..

Facebook sayfamız için TIKLAYIN

Twitter sayfamız için TIKLAYIN

instagram sayfamız için TIKLAYIN

Yasal Uyarı: KamuPersoneli.net özel haberleri için içeriğin bir bölümü yada tamamı izinsiz alıntılanıp başka mecralarda yayınlanamaz, yayınlayanlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır. Ancak, kaynak olarak gösterilip KamuPersoneli.net anasayfasına veya haberin adresine aktif link kullanılarak içerikten alıntı yapılabilir.

Güncelleme Tarihi: 15 Mayıs 2018, 17:00
YORUM EKLE