Dünyayı Gezecek Kişiler Aranıyor! 52 Bin Dolar Maaş Verilecek

Matthew Lepre Sidney’de yaşıyor ve 26 yaşında. Kendisi aylık 120 bin dolar kazancı olan bir e-ticaret uzmanı olarak tanınıyor ve fenomen durumda. Matthew Lepre kendisiyle dünyayı gezecek uygun kişileri arıyor ve 52 bin dolar maaş verecek. İşte 52 bin dolar maaşla dünyayı gezecek kişilerde aranan nitelikler...

EKONOMİ 10.06.2019, 15:41
Dünyayı Gezecek Kişiler Aranıyor! 52 Bin Dolar Maaş Verilecek

Aklınızda işten isitfa edip sonu olmayan tatil yapma düşüncesi varsa Matthew Lepre sizin için bu imkanı sunacak.

Elbette sonu olmayan tatil pek çok kişi için hayal konumunda olsa bile Matthew Lepre bu imkanı tatil ve iş olarak yapabilecek kişileri arıyor.

Matthew Lepre onun yanında kendisiyle dünyayı gezecek ve lüks otellerde ücret alınmadan konaklayacak yeni asistanına 52 bin dolar maaş vereceğini açıkladı.

26 yaşında Sidney'de yaşayan Matthew Lepre aylık 120 bin dolar kazanç elde ediyor ve tam bir e-ticaret uzmanı olarak başarılı işlere imza atmış bir insan.

YENİ ASİSTAN ARIYOR

Sidney’de yaşamına devam eden Matthew, 2018 yılında farklı seminerler ve yeni iş imkanları araştırmak adına Japonya, Dubai, ABD, Hawaii gibi ülkelerde bulundu.

Ayrıca şimdilerde ise bu gezilerinde kendisiyle beraber gezecek asistan arayışına girmiş durumda. Bu iş sadece gezmekten ibaret değil, ülkelerde yeni iş imkanlarının geliştirilmesinde Matthew’a yardımcı olunması zorunlu.

52 bin dolar maaş ise başlangıç maaşı olarak belirtildi kişinin tecrübesi ve başarılarına göre maaşları artacak.

52 BİN DOLARLA ASİSTAN ALIMI BAŞVURU ŞARTLARI

Aynı anda birçok işi yapabilmek.
Ulusal ve uluslararası seyahatlerin programlarını hazırlamak.
İleri düzeyde bilgisayar bilgisi
Sosyal medya ile yakından ilgili olmak
Üstün organizasyon becerisine sahip olmak
Detaylara dikkat etmek
Çok çalışmaya hazır olmak
En az 12 ay geçerli bir pasaport sahibi olmak
İş konusunda proaktif bir bakış açısına sahip olmak
Son derece dakik olmak

Matthew’ın alacağı asistan onunla birlikte dünyayı dolaşırken bir yanda da devam eden işlerini takip edecek.

Sadece takip etmekle kalmayıp yeni fikirler, yeni bakış açıları geliştirmesini de istiyor Matthew.

Yeni işe alacağı kişinin birkaç ayda bir dünyanın farklı bir ülkesine gitmeye hazır olması gerektiğini belirtiyor.

Bir yandan iş yaparken diğer yandan seyahat etmek benim hayalimdi diyor Matthew ve bu hayalimi başka biriyle daha paylaşmak istiyorum diye ekliyor.

23 yaşında üniversiteyi bırakarak e-ticaret işine giren Matthew bu alanda büyük bir başarı yakalamış ve kısa sürede milyoner olmuş.

Çocukluktan beri hayalini kurduğu hayatı yaşadığını ifade eden Matthew, şimdi bu hayalime ortak olacak bir yardımcı arıyorum diyor.

Ancak bunun bir tatil fırsatı olmadığını ifade eden Matthew, çok yoğun olan işlerimiz arasında bana destek olacak, yardım edecek ve işleri benim için bir parça olsun kolaylaştıracak güvenilir birini arıyorum diyor.

Kısacası bu iş son derece keyifli olduğu kadar bir o kadar da yorucu bir iş aslında, ancak keyifle çalışacağınızın garantisini veriyor Matthew.

Eğer çok çalışmayı, iyi para kazanmayı ve seyahat etmeyi seviyorsanız bu iş için “hayalimdeki iş” diyebilirsiniz.

Sosyal medya ile yakından ilgili, organizasyon becerileri yüksek, bilgisayardan iyi anlayan ve seyahat etmeye bayılan biriyseniz belki de Matthew’un yeni asistanı siz olabilirsiniz.

Yorumlar (0)