Dünyayı Gezecek Personeller Aranıyor ! Aylık 12 Bin TL Maaş ve Tüm Harcamalar Şirketten: Deneyim Şartı Yok

Yacht Week ve Ski Week, yılda 15 bin pound (104 bin TL) maaş ile iki personel aradığını duyurdu. Organizatörler tarafından yapılan açıklamada 2020 yılı boyunca dünyayı gezip tatil yapacak "Resmi İçerik Yaratıcıları" arandığı açıklandı. Ayrıca işe alınacak olan personellerin tüm harcamalarının şirket tarafından karşılanacak.

EKONOMİ 01.10.2019, 14:57
Dünyayı Gezecek Personeller Aranıyor ! Aylık 12 Bin TL Maaş ve Tüm Harcamalar Şirketten: Deneyim Şartı Yok

Dünyanın önde gelen denizcilik ve dağcılık etkinliklerinden The Yacht Week ve The Ski Week’in organizatörleri yeni açtıkları, “Resmi İçerik Yaratıcısı” pozisyonu için iki personel alımı yapılacak. İşe alınacak olan kişilerin 2020 yılı boyunca tüm masraflar şirketten olacak şeklde dünyayı gezecekleri belirtildi.

AYLIK 12 BİN TL MAAŞ 

Zorlu bir mülakat sürecinden geçecek adaylar eğer işi alırsa yıllık 15.000 İngiliz poundu maaş alacak. Ayda yaklaşık 12.000 TL’ye denk gelen bir miktar kazanacak kişilerin tek görevi ise fotoğraf ve video çekerek yazı yazmak.

Bu kapsamda başarılı olan adaylar Kanada, Amerika, Avusturya, Yunanistan, Karadağ ve Virjin Adaları gibi birçok noktaya gidecek ve yiyip içerek birçok deneyime katılacak. Buradaki masraflar ise şirket tarafından karşılanacak.

Yetkililer İçerik yaratıcısı pozisyonunda çalışmaya başlayan adayların daha önce bu işi yapmış olup olmamasının da önemli olmadığını belirtti. Ayrıca yetkililer açıklamalarında "Çalışmadan önce adaylara dünyaca ünlü fotoğrafçı Jacob Riglin’den ders verilecek" ifadelerine yer verdi.

ŞARTLAR VE BAŞVURU

The Yacht Week’in resmi internet sitesinden başvuruların yapılabildiği pozisyon için iki şart var. Adayların 21 yaşından büyük olması ve geçerli bir pasaportlarının bulunması gerekiyor. 26 Eylül’de başlayan başvurular 1 Kasım’da sona erecek.

Yorumlar (0)