Emekli Maaşı ve Bayram İkramiyesi Ödemeleri Hakkında Bakan Sarıeroğlu'ndan Önemli Açıkama

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Jülide Sarıeroğlu çeşitli açıklamalar yaptı. Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Sarıeroğlu açıklamalarında maaş ve ikramiye ödemelerinin nasıl olacağını ifade etti. Bu konu hakkında tüm detaylar haberimizde...

Emekli Maaşı ve Bayram İkramiyesi Ödemeleri Hakkında Bakan Sarıeroğlu'ndan Önemli Açıkama

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Jülide Sarıeroğlu emeklilere ödenecek olan bayram ikramiyesi hakkında önemli değerlendirmelerde bulundu. 

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Jülide Sarıeroğlu bundan önce yaptığı açıklamasında emeklilere ikramiyelerin Haziran ayının başında ödeneceğini ifade etti. 

HAZİRAN'IN İLK HAFTASI ÖDEMELER YAPILACAK

Bu bağlamda Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Jülide Sarıeroğlu "Emeklilerimizle ilgili bu düzenleme çok önemliydi. Çeşitli spekülasyonlar yapılıyordu. Hepsi külliyen yanlış bilgi. SSK, emekli sandığı, Bağkur emekli maaşı alan tüm emeklilerimiz net olarak 1000 TL bayram ikramiyesi alacaklar. Tarih ise haziranın ilk haftası olacak." ifadelerine yer verdi.

AYRI AYRI ÖDEMELER OLACAK

Konu ile ilgili olarak Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Jülide Sarıeroğlu açıklamalarında emeklilerin maaşları ve ikramiyelerinin bayramdan önce ödeneceğini ifade ederek bu ödemelerin maaş ayrı, ikramiye ayrı şekilde olacağını belirtti.

Bu durumda yeni ayrıntılar geldikçe ziyaretçilerimizle paylaşıyoruz...

KAMUPERSONELİ.NET - ANKARA

Kamu Personeli

Sosyal medyada bizi takip edin. Kamu haberlerini ve gündemi birlikte yorumluyoruz..

Facebook sayfamız için TIKLAYIN

Twitter sayfamız için TIKLAYIN

instagram sayfamız için TIKLAYIN

Yasal Uyarı: KamuPersoneli.net özel haberleri için içeriğin bir bölümü yada tamamı izinsiz alıntılanıp başka mecralarda yayınlanamaz, yayınlayanlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır. Ancak, kaynak olarak gösterilip KamuPersoneli.net anasayfasına veya haberin adresine aktif link kullanılarak içerikten alıntı yapılabilir.

Güncelleme Tarihi: 29 Mayıs 2018, 14:22
YORUM EKLE