Emekli Maaşlarının Hangi Tarihte Ödeneceği Belli Oldu

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı tarafından bir açıklama yapıldı. Yapılan açıklamada SSK ve Bağkur emeklilerinin maaşlarının hangi tarihte ödeneceği ifade edildi. Bu konu hakkında tüm detaylar haberimizde...

Emekli Maaşlarının Hangi Tarihte Ödeneceği Belli Oldu

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı tarafından bir açıklama yapıldı ve açıklamada SSK ve Bağkur emeklilerinin maaşlarının hangi tarihlerde ödeneceği ifade edildi.

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı tarafından yapılan açıklamaya göre emeklilerin maaşlarının 11-13 Haziran 2018 tarihleri arasında ödeneceği ifade edildi.

EMEKLİ MAAŞLARININ TARİHİ

Konu ile ilgili olarak Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı tarafından yapılan açıklamada "" Ramazan Bayramının 15-17 Haziran 2018 tarihlerine rastlaması nedeniyle öne aldığımız SSK ve Bağ-Kur emeklilerinin aylık ödemesi ise şu şekilde olacaktır:

- 5, 7 ve 9 olanlara 11 Haziran 2018,

- 1, 3 ve 8 olanlara 12 Haziran 2018,

- 0, 2, 4 ve 6 olanlara 13 Haziran 2018" ifadelerine yer verildi.

KAMUPERSONELİ.NET - ANKARA

Kamu Personeli

Sosyal medyada bizi takip edin. Kamu haberlerini ve gündemi birlikte yorumluyoruz..

Facebook sayfamız için TIKLAYIN

Twitter sayfamız için TIKLAYIN

instagram sayfamız için TIKLAYIN

Yasal Uyarı: KamuPersoneli.net özel haberleri için içeriğin bir bölümü yada tamamı izinsiz alıntılanıp başka mecralarda yayınlanamaz, yayınlayanlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır. Ancak, kaynak olarak gösterilip KamuPersoneli.net anasayfasına veya haberin adresine aktif link kullanılarak içerikten alıntı yapılabilir.

YORUM EKLE