Emekli Olanlarında Çalışacağı 3 Bin TL Maaşlı Personel Alımı Başvuruları Başladı!

İŞKUR tarafından personel teminleri karşılanmaya devam ediyor. Söz konusu açıklanan detaylara göre İzmir Çiğli'de faaliyet veren Çamaltı Tuz İşletmesi'nde aylık 3 bin lira ücretle çalıştırılacak personel alınacağı ifade edildi.

EKONOMİ 09.08.2018, 16:47
Emekli Olanlarında Çalışacağı 3 Bin TL Maaşlı Personel Alımı Başvuruları Başladı!

Osmaniye Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğü (İŞKUR) İzmir Çiğli'de faaliyetlerine devam eden Çamaltı Tuz İşletmesi’nde aylık 3 bin TL maaşla çalıştırılacak personel alımı gerçekleştirileceği ifade edildi.

Başvuruların alındığı tuz işletmesine personel temini için başvurular alınmaya başladı.

Emekli vatandaşlarda olmakla beraber 18 yaşını doldurmuş olan kişilerin başvuru yapabileceği iş için yapılacak olan mülakatların 14 Ağustos 2018 tarihinde saat 10:00'da İŞKUR Kadirli Hizmet Merkezi'nde saat 14:00'te ise Osmaniye İŞKUR hizmet binasında başlayacağı belirtildi.

MAAŞ 3 BİN TL

Yaklaşık olarak 3 bin TL maaş olacak işçilerin 3 gün yemekleri ile beraber yatakhane masraflarının da iş yeri tarafından karşılanacağı ifade edildi.

Ayrıca konuyla alakalı olarak açıklamalarda bulunan Osmaniye İşkur İl Müdürü Ahmet Altunkaynak;

"Tuz toplama işinde 11 saat çalışacak işçiler günlük 100 lira; 9.5 saat çalışacak işçiler ise 86 lira ücret alacak. Bu ücretlere asgari geçim indirimi de dahil edilecek. Ayrıca işçilerin sigortaları da işveren tarafından yatırılacak" dedi.

Kamupersoneli.net I ANKARA

Yorumlar (0)