Emeklilere 1000 TL Kurban Bayramı İkramiyesinin Ne Zaman Ödeneceği Belli Oldu!

Emekli bayram ikramiyelerinin ne zaman ödeneceği merak edilirken konuyla alakalı olarak detaylar belli oldu. Bayram ikramiyesinin ödeneceği tarihle alakalı olarak merak edilen tüm detaylar sitemizde. Peki ödemeler ne zaman yapılacak? İşte detaylar...

Emeklilere 1000 TL Kurban Bayramı İkramiyesinin Ne Zaman Ödeneceği Belli Oldu!

Ramazan Bayramı ve Kurban Bayramı olarak her iki bayramda da 1000 TL olarak ödenen Bayram İkramiyeleri kapsamında Kurban Bayramında ödemelerin ne zaman yapılacağı netlik kazandı.

Kurban Bayramında emekli bayram ikramiyelerinin ne zaman ödeneceği merak edilirken konuyla alakalı olarak detaylar belli oldu.

Emekliler tarafından araştırılan bayram ikramiyelerinin ne zaman yatacağı sorusu cevap buldu.

Söz konusu bayram ikramiyelerinin Bağ- Kur ve SSK emeklilerine Kurban Bayramı öncesinde 16 Ağustos 2018 tarihinde ve emekli sandığı emeklilerine 17 Ağustos 2018 tarihinde ödeneceği ifade edildi.

Kamupersoneli.net I ANKARA

Kamu Personeli

Sosyal medyada bizi takip edin. Kamu haberlerini ve gündemi birlikte yorumluyoruz..

Facebook sayfamız için TIKLAYIN

Twitter sayfamız için TIKLAYIN

instagram sayfamız için TIKLAYIN

Yasal Uyarı: KamuPersoneli.net özel haberleri için içeriğin bir bölümü yada tamamı izinsiz alıntılanıp başka mecralarda yayınlanamaz, yayınlayanlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır. Ancak, kaynak olarak gösterilip KamuPersoneli.net anasayfasına veya haberin adresine aktif link kullanılarak içerikten alıntı yapılabilir.

Güncelleme Tarihi: 07 Ağustos 2018, 15:09
YORUM EKLE