Emeklilere Promosyon Ödemeleri Bayramdan Sonraya Mı Kaldı?

Milyonlarca emekli tarafından aylardır beklenen promosyon ödemesi müjdesi ne zaman gelecek? Emeklilere promosyon ödemeleri ne zaman yapılacak? sorusu bir türlü yanıt bulmadı.

EKONOMİ 31.08.2016, 09:41 31.08.2016, 09:43
Emeklilere Promosyon Ödemeleri Bayramdan Sonraya Mı Kaldı?
EMEKLİLERİN GÖZÜ KULAĞI PROMOSYON ÖDEMELERİNDE

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı ile bankaların promosyon ödemeleri konusunda pazarlıkta son aşamaları da tamamladığı öne sürülürken, ilgili ödemelerin bayram öncesinde yapılmasının ise imkan dahilinde olmadığı iddia ediliyor.

MAAŞLAR BAYRAMDAN ÖNCE YATACAK


Bilindiği gibi milyonlarca emeklinin maaşları kurban bayramından önce 8-9 Eylül 2016 tarihleri arasında yapılacağı müjdesini daha önce sizlerle paylaşmıştık. Fakat iki müjde birden gelmedi.

BAYRAMDAN ÖNCE PROMOSYON ÖDEMESİ İDDİASI BOŞ ÇIKTI

Promosyon ödemeleri ile birlikte maaş ödemelerinin de yapılması bekleniyordu , ama o iddialar boş çıktı. Emekliler için promosyon ödemelerinin bayram sonrasına kaldığı iddia ediliyor. Bayram sonrasında emeklilere 300 ile 600 TL arasında promosyon ödemesi yapılacağı iddia ediliyor. Ödemelerin 3 seneye yayılacağı daha önce netleşmişti.

KAMUPERSONELİ.NET - ANKARA
Yorumlar (10)
vatandaş yorgun 3 yıl önce
bıktık artık masal dinlemekten..şimdi de bakan değişti bi 6 ay daha atarlar..masal bitmez.emeklinin en uzun hikayesi promosyon..
asu 3 yıl önce
evet ya valla şu promosyonları versinler artık maaşı önce almak ne işe yarıyorki bari bir maaş ikramiye olsaydı bunun neresi müjde anlamadım gitti
Nuri 3 yıl önce
Emekli her ay promosyon alsa ne olcak ki gecinebilir mi acaba?
Muharremköktenkaraman 3 yıl önce
Emeklinin durumu perişan emekli gözünüpromosyosyona dikti bir an önce verilmesini bekliyor ne olur emeklinin yüzünü güldürdün
Adem 3 yıl önce
Bize yakışanı yapıyorlar
ahmet 3 yıl önce
Aman nekadar büyük müjde
Musti 3 yıl önce
Utanmadan sıkılmadan yıllarca emekliyle dalga geçtiniz. Eeee bi söz vardır hani keser döner sap döner elbet bir gün hesap döner. Yeterin artik. İşte ben o hesabın döndüğü günü bekliyorum. Allah her şeye muktedirdir.
Kadri 3 yıl önce
Verecekleri 5 kilo et parasi O. Ay et yemem
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın