Emeklilerin Bayram İkramiyesi Ödemeleri Başladı !

Emekli Sandığı ve Bağ-Kur emeklileri bayram ikramiyesi ödemelerini bugün alıyorlar. Konu ile ilgili olarak daha önce Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Jülide Sarıeroğlu bir açıklama yapmış ve ikramiye ödemeleri için tarih vermişti. Buna göre SSK emeklilerinin ikramiyeleri de 8 Haziran 2018 tarihinde ödenecek.

Emeklilerin Bayram İkramiyesi Ödemeleri Başladı !

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Jülide Sarıeroğlu, geçtiğimiz ay bir açıklama yapmıştı. Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Jülide Sarıeroğlu yaptığı açıklamalarında emeklilerin maaş ve ikramiye ödemeleri hakkında bilgiler paylaştı ve ödemelerin öne çekildiğini ifade etmişti.

Ayrıca Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Jülide Sarıeroğlu emekli maaşları ile bayram ikramiyelerinin ayrı ayrı ödeneceğini ifade etmişti.

BAKAN SARIEROĞLU AÇIKLAMIŞTI

Çalışma Bakanı Sarıeroğlu açıklamalarında SSK, Bağ-Kur ve Emekli Sandığı'ndan emekli olan vatandaşların olduğunu SGK'dan emekli aylığı almanın yanı sıra farklı ödemeleri alan hak sahiplerinin de olduğunu belirtti. Bu konu hakkında Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Jülide Sarıeroğlu 1000 TL'lik ikramiye ödemesinin olacağını Haziran ayının ilk haftasında ödeme yapılacağını ifade etmişti.

BAYRAM İKRAMİYESİ ÖDEMELERİ BAŞLADI

Konu ile ilgili olarak Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Jülide Sarıeroğlu'nun açıklamalarının ardından bugün Emekli Sandığı ve Bağ- Kur emeklilerinin bayram ikramiyesi ödemeleri başladı. Ayrıca maaşlar da önümüzdeki hafta emeklilerin hesaplarına yatırılacak.

SSK EMEKLİLERİNİN ÖDEMELERİ YARIN

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Jülide Sarıeroğlu'nun açıklamalarına göre SSK ve Bağ-Kur emeklilerinin ikramiyeleri yarın, maaşları ise 11 - 12 - 13 Haziran tarihlerinde ödenecek.

KAMUPERSONELİ.NET - ANKARA

Kamu Personeli

Sosyal medyada bizi takip edin. Kamu haberlerini ve gündemi birlikte yorumluyoruz..

Facebook sayfamız için TIKLAYIN

Twitter sayfamız için TIKLAYIN

instagram sayfamız için TIKLAYIN

Yasal Uyarı: KamuPersoneli.net özel haberleri için içeriğin bir bölümü yada tamamı izinsiz alıntılanıp başka mecralarda yayınlanamaz, yayınlayanlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır. Ancak, kaynak olarak gösterilip KamuPersoneli.net anasayfasına veya haberin adresine aktif link kullanılarak içerikten alıntı yapılabilir.

YORUM EKLE
YORUMLAR
canan
canan - 1 yıl Önce

ykb emekliyim bayram ikramiyesi alacakmıyız.

canan
canan - 1 yıl Önce

ben ykb emeklisiyim bize bayram ikramiyesi verilip verilmiyeceğini çok merak ediyorum aydınlatırsanız sevinirim

Zeynep
Zeynep - 1 yıl Önce

Ben SSK emeklisiyim eşim öldü bundan dolayı da dul aylığı alıyorum bir oğlum var o da yetim aylığı alıyor bana emekli olduğum için bayram ikramiyesi yattı eşimden ise yatirilmadi oğluma ise sadece 250₺bayram ikramiyesi yatırıldı normalde hem bana eşimden dolayı da bayram ikramiyesi yatırılmayacak mı acaba bilgi verir misiniz

Mehmet yılmaz
Mehmet yılmaz - 1 yıl Önce

Emekliye ptt bankamatiklerinde para yok böylemi olmalıydı rezil olduk

ahmet  akyapı
ahmet akyapı - 13 ay Önce

18 mayıs 2018 de emekli oldum.emekli ikramiyesi ile ilksan ı aldım.ancak bayramlarda 1000tl yatmadı.yanlız ilk aylık ödeme 15.06.2018-30.06.2018 yazıyor.nere başvurmam gerekli saygılar