Enflasyonla Mücadele Kapsamında Maaşlara Zam Yapıldı ve 200 Personel Alımı Yapılacak

Tokat'ın Erbaa ilçesinde bir tekstil fabrikasının yöneticileri tarafından enflasyonla mücadele kapsamında çalışanların maaşlarına yüzde 10 zam yapıldı. Konu hakkında detaylar haberimizde...

Enflasyonla Mücadele Kapsamında Maaşlara Zam Yapıldı ve 200 Personel Alımı Yapılacak

Tokat'ın Erbaa ilçesinde bir fabrikanın yöneticileri, enflasyonla mücadeleye destek vermek amacıyla bir girişimde bulunarak çalışanlarının maaşlarına yüzde 10 zam yapıldı.

200 PERSONEL ALIMI YAPILACAK

Faaliyet gösteren bir tekstil fabrikasında çalışan 500 işçinin maaşların asgari ücret artışı beklenmeden zam yapıldı. Fabrika yönetimi tarafından 200 personel alımı daha yapılacağı da ifade edildi.

Fabrika Direktörü Mahir Koçari konu hakkında bir açıklama yaptı. Koçari yaptığı açıklamalarında ülkemize yaşatılmak istenilen kriz olduğunun farkında olduğunu ve ülke olarak çok güçlü olduğumuzu ifade ederek şu ifadeleri kullandı:

"DEVLETİMİZİN HER ZAMAN YANINDAYIZ"

"Bu süreci de çok iyi bir şekilde atlatacağımıza inanıyorum. Biz de fabrika olarak çalışanlarımızın refah seviyesini artırmak amacıyla çalışanlarımıza yüzde 10 maaş artışı yaptık. Bununla da yetinmeyip aynı zamanda kısa zaman içinde 200 kişilik bir istihdam daha sağlayacağız. Milletimizin ve devletimizin her zaman yanında olduğumuzu belirtmek isterim."

KAMUPERSONELİ.NET 

Kamu Personeli

Sosyal medyada bizi takip edin. Kamu haberlerini ve gündemi birlikte yorumluyoruz..

Facebook sayfamız için TIKLAYIN

Twitter sayfamız için TIKLAYIN

instagram sayfamız için TIKLAYIN

Yasal Uyarı: KamuPersoneli.net özel haberleri için içeriğin bir bölümü yada tamamı izinsiz alıntılanıp başka mecralarda yayınlanamaz, yayınlayanlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır. Ancak, kaynak olarak gösterilip KamuPersoneli.net anasayfasına veya haberin adresine aktif link kullanılarak içerikten alıntı yapılabilir.

YORUM EKLE