Evde Bakım Maaşı Yatan İller! Evde Bakım Maaşı Yatan Ve Yatmayan İller Listesi! 2019 Nisan Ayı Evde Bakım Parası Yatan İller Tam Listesi

Aile Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı tarafından her ay evde bakım maaşı ödemeleri yapılıyor. Peki Nisan ayı evde bakım parası hangi illerde yattı?

Evde Bakım Maaşı Yatan İller! Evde Bakım Maaşı Yatan Ve Yatmayan İller Listesi! 2019 Nisan Ayı Evde Bakım Parası Yatan İller Tam Listesi

NOT: İLLER LİSTE SÜREKLİ OLARAK GÜNCELLENECEKTİR

2019 yılı Nisan ayı içerisinde olduğumuz günlerde evde bakım maaşı ödemesi alan vatandaşlar Nisan ayı evde bakım parasının yatıp, yatmadığını merak ediyorlar.

Ayrıca sizlerde alt kısımda yer alan yorum ekranı üzerinden bulunduğunuz illerde evde bakım parası yattığı veya yatmadığı konusu hakkında fikirlerinizi belirterek diğer okurlar ile fikir alışverişinde bulunabilirsiniz.

PEKİ NİSAN AYI EVDE BAKIM PARASI YATTI MI?

2019 Nisan ayı evde bakım parası yatan iller ise şöyle;

"Tokat ile Amasya, Hatay, Edirne, Aksaray, Samsun, Bursa, Giresun, Kırklareli, Afyonkarahisar, Diyarbakır, Malatya, Kırşehir, Ordu, Bolu, Rize, Sakarya, Antalya, Karabük, Çanakkale, Isparta, Manisa, Zonguldak, Osmaniye, Balıkesir, İstanbul, Ankara, Konya, Mersin, Bilecik, Kocaeli, Tekirdağ, Uşak, Aydın, Ağrı, Düzce, Kayseri, Adana, Çorum, İzmir, Iğdır, Adıyaman, Yozgat ve Elâzığ" olarak açıklandı.

NOT: İLLER LİSTE SÜREKLİ OLARAK GÜNCELLENECEKTİR

2019 NİSAN AYI EVDE BAKIM MAAŞI NE KADAR?

Aile Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı 2019 yılı içerisinde hesaplara yatırılacak olan evde bakım parası tutarlarını;

01 Ocak- 31 Aralık 2019 tarihleri arasında geçerli olmak üzere; 1219,35 TL ( Tam miktarı 1219,34667 TL)

01 Ocak – 30 Haziran 2019 tarihleri arasında geçerli olmak üzere; 1305,97 TL olarak açıkladı...

Kamu Personeli

Sosyal medyada bizi takip edin. Kamu haberlerini ve gündemi birlikte yorumluyoruz..

Facebook sayfamız için TIKLAYIN

Twitter sayfamız için TIKLAYIN

instagram sayfamız için TIKLAYIN

Yasal Uyarı: KamuPersoneli.net özel haberleri için içeriğin bir bölümü yada tamamı izinsiz alıntılanıp başka mecralarda yayınlanamaz, yayınlayanlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır. Ancak, kaynak olarak gösterilip KamuPersoneli.net anasayfasına veya haberin adresine aktif link kullanılarak içerikten alıntı yapılabilir.

Güncelleme Tarihi: 25 Nisan 2019, 23:45
YORUM EKLE