Folkart'tan 'Birlikten İzmir Doğar' ve 'BirkiraBiryuva' kampanyasına 5 milyon lira destek

Folkart'tan 'Birlikten İzmir Doğar' ve 'BirkiraBiryuva' kampanyasına 5 milyon lira destek

İzmir'de yaşanan acı depremin ardından Folkart tarafından Birlikten İzmir Doğar ve Birkirabiryuva kampanyaları için nakit destek ayrılıyor. Bu doğrultuda toplamda 5 milyon lira destek verilecek.

İzmir'de yaşanan acı depremin ardından çok önemli destek kampanyaları başladı. Bu destek kampanyalarına en büyük katkılardan biri de Folkart tarafından yapılıyor. 

 Folkart tarafından Birlikten İzmir Doğar ve Birkirabiryuva kampanyaları için 5 milyon lira destek sağlanıyor. 

TOPLAMDA 5 MİLYON LİRA DESTEK

Yapılan açıklamada depremde hayatını kaybedenlerin ailelerine yeni konut yapımı, sosyal ve eğitim alanları inşa etmek için İzmir Valiliğinin desteği ve İzmir iş dünyasının öncülüğünde "Birlikten İzmir Doğar" kampanyası başlatıldığı duyuruldu. Bu kampanyaya Folkart olarak 2 milyon lira katkıda bulunulduğu belirtildi. Bu doğrultuda "BirkiraBiryuva" kampanyası ile birlikte Folkart tarafından verilen destek tutarı da 5 milyon liraya ulaştı. 

MESUT SANCAK SOSYAL MEDYADAN PAYLAŞTI 

İzmir için desteklerin devam edeceği de paylaşıldı. Mesut Sancak sosyal medya paylaşımında İZTO, EBSO, İTB, EİB, Deniz Ticaret Odası İzmir Şubesi, İzmir Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği, Ege Genç İş İnsanları Derneği, Ege Sanayicileri ve İşadamları Derneği ve İzmir Sanayiciler ve İş İnsanları Derneği tarafından başlatılan, ‘Birlikten İzmir Doğar’ adlı kampanyaya 2 milyon TL’lik destek verildiğini vurguladı.

Ayrıca Sancak İzmir Büyükşehir Belediyesi’nin “BirKiraBirYuva” adlı kampanyasına yapılan katkı ile birlikte destek miktarının 5 milyon TL’ye ulaştığını bu bilginin paylaşımanın amacının baika kişi ve kurumları dayanışma için bu uğurda teşvik etmek olduğu bilgisi paylaşıldı.

İşte yapılan o paylaşım:

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.