Garanti Bankası resmen duyurdu! Başvuru şartlarını sağlayanlara nakit para verilecek!

Garanti Bankası resmen duyurdu! Başvuru şartlarını sağlayanlara nakit para verilecek!

Corona virüs salgınından dolayı nakit para ihtiyacı olanlara Garanti Bankası kredi fırsatlarını açıkladı. 15 bin TL ve 100 bin TL arasında kredi imkanı ile vatandaşlara nakit para verileceği açıklandı.

Garanti Bankası 100 BİN TL'ye kadar kredi imkanlarını açıkladı.

3 YIL TAKSİT İMKANI İLE İHTİYAÇ KREDİSİ VERİLECEK

3 Yıl taksit imkanı ile nakit para ihtiyacı olanlara kredi verileceği Garanti Bankası tarafından resmen açıklandı.

BANKA RESMEN DUYURDU

Banka tarafından yapılan açıklamada, "Müşterilerimiz ihtiyaç anında Garanti BBVA Mobil ya da Garanti BBVA İnternet Bankacılığı, 444 0 335 Anında Kredi Hattı ve şubelerimizden kredi başvurusunda bulunabilir; Garanti İnternet, Garanti BBVA Mobil, 444 0 335 Anında Kredi Hattı ve şubelerimiz üzerinden bu kredilerini anında kullanabilirler." denildi.

GARANTİ BANKASI KREDİ HESAPLAMA

Öte yandan  Garanti Bankası maksimum faiz oranı %1,99, yıllık maksimum maliyet oranı %33,2621 olduğu aktarıldı. Ayrıca örnek hesaplamada 100.000 TL kredi tutarı ve 36 ay vade için faiz oranı: %1,49 yıllık toplam maliyet %24,1690 olduğu ve Sigorta ve Vergi Dahil Ücretler Toplamı: 1725,00 TL tuttuğu bildirildi.

%1,49 faiz 100.000 TL ihtiyaç kredisi, 36 ay vadede geçerlidir. Taksit 3790,96 TL, tahsis ücreti 500 TL, %5 oranındaki BSMV dahil edilmemiştir. Sigorta ve vergi 1725,00 TL, toplam geri ödeme tutarı 136.999,63 TL yıllık maliyet %24,1690’dır. Yıllık maliyet oranı efektif yıllık faiz oranı olup, hesaplamaya sigorta dahil edilmemiştir. Kampanya vadelendirmesi 3-36 ay arasındadır. Sigorta primi ve faiz oranı; kredi tutarı ve vadesi müşteri özelinde değişiklik gösterebilir. Maksimum vade, yalnızca şahıs firması ya da firma ortağı geliri olan müşteriler ve ticari amaçlı tüm ihtiyaç kredileri için 36 ay’dır.

screenshot-1.jpg

Bankanın verdiği kredilerle ilgili yapılan açıklama şöyle:

Bankamız kredi kullanım anına kadar faizi, ücret tutarını ve vadeyi değiştirme hakkını saklı tutar. Bu kampanyadan yararlanma müşterinin risklilik durumuna göre değişebilir. Bu kampanya Bankamızın diğer kampanyalarıyla birleştirilemez.

KKB (Kredi Kayıt Bürosu) kredi risk raporunuzu Garanti BBVA İnternet Bankacılığı’ndan alabilir ve krediye başvuru yapabilirsiniz.

Kampanya kapsamında minimum 3 ay, maksimum 36 ay vadeye kadar kredi kullanılabilir. “Sigorta ve Vergi Dahil Ücretler Toplamı”, tahsis ücreti, vergi ve sigorta priminden oluşmaktadır. Tahsis ücreti, kredi tutarının %0,5’i kadar olup, %5 oranındaki BSMV dahil edilmemiştir. Sigorta primi; kredi tutarı, vadesi ve müşteri özelinde değişiklik gösterebilir. Yıllık maliyet oranı olarak ifade edilen oran efektif yıllık faiz oranı olup, hesaplamasına sigorta primi dahil edilmemiştir. Kredinin toplam maliyeti kredi taksitlerinin toplamı ve tahsis ücretini içermektedir. Garanti BBVA İnternet Bankacılığı’ndan kredi kullanımı için, başvuru sahibinin Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olması, Garanti BBVA müşterisi olması, Banka sisteminde nüfus cüzdanı bilgileri ile imzasının bulunması gerekmektedir. Kredinin toplam maliyeti kredi taksitlerinin toplamıdır. Bankamız faiz oranını, ücret tutarlarını ve vadeyi değiştirme hakkını saklı tutar. Bu kampanyadan faydalanma koşulu müşterinin risklilik durumuna göre değişebilir. Kampanya kapsamında sadece anlaşmalı firmalardan alışveriş sırasında kredi kullanılabilir. Bu kampanya Bankamızın diğer kampanyalarıyla birleştirilemez.

Etiketler :

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Önceki ve Sonraki Haberler