Genç Çiftçi 30 Bin TL Hibe Desteği Başvuru Sonuçları İçin Adaylar Sabırsız

Genç Çiftçi Başvuru Sonuçları için adayların sabırsız bekleyişi sona eriyor. Peki 30 Bin TL Hibe desteği sonuçları ne zaman açıklanacak ? Detaylar kamu haber merkezinde.

EKONOMİ 03.06.2016, 16:21 03.06.2016, 16:21
Genç Çiftçi 30 Bin TL Hibe Desteği Başvuru Sonuçları İçin Adaylar Sabırsız
 Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı'nın son aylarda en çok dikkat çeken projelerinden birisi olan "genç çiftçi" projesi için yüz binlerce genç çiftçi adayı başvuruda bulundu.

Genç Çiftçi Adayları Başvuru Sonuçları İçin Sabırsızlanıyor . Gıda, Tarım ve Hayvancılık Baknalığı Genç Çiftçi 30 Bin TL'ye kadar Hibe Desteği projesine büyük bir ilgi gösterilmişti. Bilindiği gibi genç çiftçi adayları 12 Mayıs 2016 tarihine kadar Genç çiftçi projesi için bakanlığın resmi internet sitesi ve il , ilçe müdürlükleri vasıtasıyla projelerini iletmişlerdi.

400 Bin Civarında Aday Başvuru Yaptı

Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Sn. Faruk Çelik, Genç Çiftçi projesi için başvuru yapan aday sayısını 400 bin civarında olarak açıklamış, söz konusu hibe desteği için başvuruların büyük bir çoğunluğunu hayvansal üretim projelerinin oluşturduğunu dile getirmişti.

Genç Çiftçi 30 Bin TL Hibe Desteği Başvuru Sonuçları Ne Zaman Açıklanacak?

Genç Çiftçi Hibe Desteği sonuçları 4 Haziran 2016 tarihinden itibaren açıklanmaya başlayacak. Söz konusu hibe desteği için başvuruda bulunan tüm genç çiftçi adaylarına gelecek meslek hayatlarında şimdiden başarılar dileriz. Proje hakkında duygu ve düşüncelerinizi bizlerle sayfanın altında bulunan yorum kısmı sayesinde paylaşabilirsiniz. 

GTHB duyurularından, kamu haberlerinden, gündemdeki gelişmelerden ve çok daha fazlasından haberdar olabilmek için kamu haberleri merkezi kamupersoneli.net'in android uygulamasını cep telefonunuza indirebilirsiniz.

Kamupersoneli.net | Ankara
Yorumlar (34)
Zeynep 3 yıl önce
Adaletli bir dağılım olur inşAllah
angaralı 3 yıl önce
çok komikssin. burası türkiye 30 bin yerine babayı alırsınız daha çok bakarsınız siz
rifat 3 yıl önce
Bu seferde torpilli zenginlere çıkmasın birazda fakirleri düşünün
Serdar 3 yıl önce
Başbakan meydanlarda bas bas bagirdi ama sayili kişilere verileceķmiş çok büyük bir haksızlık var
Gamze 3 yıl önce
Ben basvurmustum. Bunun sonucuna bakmak icin tarim bakanligi sayfasindan mi bakicagim bakicaksam bn kullani adimi unuttum. Bilgi veriri misiniz
emrah 3 yıl önce
İnsAllah bu defa devletimiz gercekten bu isi yapmak isteyen dar gelirli milletimize verir..
mehmet. 3 yıl önce
Hayırlısı ise inşAllah olur hayvanlarimizi alırız tabi en makulu gerçekten ihtiyaç sahibi olanlara çıksın .torpido zengindi mevki makamdi siyasiydi derde yandaslik yapılırsa vay insanlığın haline.
taner 3 yıl önce
Ne zaman acikla acak
sedat 3 yıl önce
abisi bi türlü sonuçları öğrenmedik gitti nerden öğrenebiliriz
Mehmet 3 yıl önce
İnşAllah muhtac kisilere ciksin
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın