GİB Akaryakıt Fiyatlarında Uygulanacak ÖTV Tutarlarını Duyurdu!

Hazine ve Maliye Bakanlığı, Gelir İdaresi Başkanlığı resmi web adresi üzerinden yayımlanan duyuru kapsamında akaryakıt fiyatlarında uygulanacak olan ÖTV tutarlarına yer verildi. İşte akaryakıt fiyatlarında uygulanacak olan ÖTV tutarlarıyla alakalı olarak tüm detaylar.

GİB Akaryakıt Fiyatlarında Uygulanacak ÖTV Tutarlarını Duyurdu!

Gelir İdaresi Başkanlığı (GİB) tarafından yeni bir duyuru yayımlandı ve akaryakıt fiyatlarında uygulanacak olan ÖTV tutarlarına yer verildi.

İçindeki kurşun miktarı litrede 0,013 gramı geçmeyenler ile Oktanı (RON) 95 veya daha fazla fakat 98'den az olanlar için (Kurşunsuz benzin 95 oktan) uygulanacak olan ÖTV tutarı 1,7464 (TL) olarak açıklandı.

İçindeki kurşun miktarı litrede 0,013 gramı geçmeyenler ile Oktanı (RON) 95 veya daha fazla fakat 98'den az olanlar için (Kurşunsuz benzin 95 oktan) ÖTV tutarı 1, 7464 (TL) olarak duyuruldu.

İçindeki kurşun miktarı litrede 0,013 gramı geçmeyenler ile Oktanı (RON) 95 veya daha fazla fakat 98'den az olanlar için (Diğerleri) ÖTV tutarı 1, 7464 (TL) olarak belirtildi.

ÖTV TUTARLARI DETAYLARI

Gelir İdaresi Başkanlığı tarafından yayımlanan diğer ÖTV tutarları ise alt kısımda yer alan tabloda bulunmaktadır.

Detayları alt kısımdan inceleyebilirsiniz.

Kamu Personeli

Sosyal medyada bizi takip edin. Kamu haberlerini ve gündemi birlikte yorumluyoruz..

Facebook sayfamız için TIKLAYIN

Twitter sayfamız için TIKLAYIN

instagram sayfamız için TIKLAYIN

Yasal Uyarı: KamuPersoneli.net özel haberleri için içeriğin bir bölümü yada tamamı izinsiz alıntılanıp başka mecralarda yayınlanamaz, yayınlayanlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır. Ancak, kaynak olarak gösterilip KamuPersoneli.net anasayfasına veya haberin adresine aktif link kullanılarak içerikten alıntı yapılabilir.

YORUM EKLE