Güncel Altın Fiyatları! 8 Kasım Gram, Çeyrek, Yarım ve Tam Altın Fiyatları Ne Kadar Oldu?

8 Kasım Çarşamba günü güncel altın fiyatları. Altın fiyatları bugün ne kadar oldu? Altın fiyatlarının son dakika güncel değerleri. Gram altın, çeyrek altın, yarım altın ve tam altın fiyatları kaç TL. İşte altın fiyatlarında yaşanan son gelişmeler.

Güncel Altın Fiyatları! 8 Kasım Gram, Çeyrek, Yarım ve Tam Altın Fiyatları Ne Kadar Oldu?

8 Kasım Çarşamba güncel altın fiyatları. Yatırımcıların ve vatandaşların en çok tercih ettiği yatırım aracı olan altın fiyatlarına dair son gelişmeler. 

Altın fiyatlarında bir önceki güne kıyasla yaşanan değişimler ve çeyrek altın, gram altın, yarım altın, tam altın ve Cumhuriyet altını fiyatlarında hafta ortasında yaşanan değişmelerin tamamını sizlere aktarıyoruz. 

8 KASIM ÇARŞAMBA GÜNCEL ALTIN FİYATLARI

8 Kasım sabahına altın fiyatları. Haftanın ikinci yarısına sakin bir seyirde başlayan gram altın fiyatları güne 211.29 TL'den başladı. Bir önceki işlem gününü 212.53 TL'den kapatan gram altında gece boyunca 1.24 TL'lik bir değişim yaşandı. Çeyrek altın ise 7 Kasım işlem gününü 346,9900 TL'den kapatırken haftanın ikinci yarısına 346.99 TL'den başladı. Yarım altın 8 Kasım Perşembe işlem güne 693.99 TL'den başlarken Cumhuriyet Altını ise 1,428.00 TL'den işlem gördü. 

ABD’de düzenlenen ara seçimlerde Demokratlar’ın Temsilciler Meclisi’nde çoğunluğu sağlaması ve Cumhuriyetçiler’in sekiz yıldır süren üstünlüğüne son verdiğini vermesi ve bunun da seçmenlerin Başkan Donald Trump’a bir ders verdiği şeklinde yorumlanması ile birlikte, altın fiyatları bir önceki işlem gününde sakin bir seyir izlemişti. Bu seyir 8 Kasım Perşembe gününün ilk saatlerinde de devam etti. 

Kamupersoneli.net - ANKARA

Kamu Personeli

Sosyal medyada bizi takip edin. Kamu haberlerini ve gündemi birlikte yorumluyoruz..

Facebook sayfamız için TIKLAYIN

Twitter sayfamız için TIKLAYIN

instagram sayfamız için TIKLAYIN

Yasal Uyarı: KamuPersoneli.net özel haberleri için içeriğin bir bölümü yada tamamı izinsiz alıntılanıp başka mecralarda yayınlanamaz, yayınlayanlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır. Ancak, kaynak olarak gösterilip KamuPersoneli.net anasayfasına veya haberin adresine aktif link kullanılarak içerikten alıntı yapılabilir.

YORUM EKLE