Hafta Kapanışında Dolar ve Euro Fiyatları Ne Kadar? 1 Dolar Kaç TL? Dolar Neden Yükseliyor?

19 Nisan 2019 tarihinde (bugün) hafta kapanışında dolar ve euro fiyatları merak ediliyor. Bilindiği gibi hafta içerisinde dolar ani yükseliş yaşamıştı. Peki dolar ve euro fiyatlarında son durum ne?

Hafta Kapanışında Dolar ve Euro Fiyatları Ne Kadar? 1 Dolar Kaç TL? Dolar Neden Yükseliyor?

Güncel Dolar Fiyatları

2019 Nisan ayına 5,49 Türk Lirası seviyesinde başlayan Amerikan Doları, 26 Mart 2019 tarihinde 5,32 Türk Lirası seviyesini gördü ve son bir ayın en düşük seviyesini gördü.

Dolar kuru 19 Nisan 2019 tarihinde ise 5,80 Türk Lirası ile son bir ayın en yüksek seviyesine çıktı.

Dolar ayrıca geçtiğimiz hafta içerisinde yüzde 1,50 oranında değişim yaşadı. Dolar fiyatı şu an 5,8095 liradan işlem görmekte.

Güncel Euro Fiyatları

Nisan ayına 6,18 Türk Lirası seviyesinden başlayan Euro fiyatları, 26 Mart 2019 tarihinde ise 6,03 Türk Lirası seviyesini gördü ve son bir ayın en düşük seviyesinde yer aldı.

15 Nisan 2019 tarihinde Euro fiyatı 6,56 Türk Lirası ile son bir ayın en yüksek değerine çıktı.

Euro geçtiğimiz hafta içerisinde yüzde 1,75 oranında değişim yaşadı ve Euro kuru şu an 6,54 Türk Lirasından işlem görüyor.

Kamu Personeli

Sosyal medyada bizi takip edin. Kamu haberlerini ve gündemi birlikte yorumluyoruz..

Facebook sayfamız için TIKLAYIN

Twitter sayfamız için TIKLAYIN

instagram sayfamız için TIKLAYIN

Yasal Uyarı: KamuPersoneli.net özel haberleri için içeriğin bir bölümü yada tamamı izinsiz alıntılanıp başka mecralarda yayınlanamaz, yayınlayanlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır. Ancak, kaynak olarak gösterilip KamuPersoneli.net anasayfasına veya haberin adresine aktif link kullanılarak içerikten alıntı yapılabilir.

YORUM EKLE