Hazine Arazilerini Kullananlar Dikkat ! Maliye'den Müjde Geldi

Maliye Bakanı Naci Ağbal 2B arazileri hakkında önemli açıklamalarda bulundu. Maliye Bakanı Naci Ağbal 2B arazileri için başvuru hakkı olduğu için başvuru tarihlerini kaçıranlar için bir müjde verdi. Konu ile ilgili olarak tüm detaylar haberimizde...

Hazine Arazilerini Kullananlar Dikkat ! Maliye'den Müjde Geldi

Maliye Bakanı Naci Ağbal 2B arazileri hakkında önemli açıklamalarda bulundu ve 2B arazileri için başvuru yapmayanlar için yeni başvuru hakkı tanıdıklarını ifade etti.

MALİYE'DEN 2B ARAZİLER İÇİN MÜJDE

Konu ile ilgili olarak Maliye Bakanı Naci Ağbal açıklamalarında 2B arazilerini doğrudan satın alma hakkı olup süresi içinde başvurmayanlara ve başvuru yapıp peşinatını veya taksitlerini yatırmadığı için hakkını kaybedenler için yeni başvuru imkanı sunduklarını belirtti. 

BAŞVURULAR NE ZAMANA KADAR DEVAM EDECEK?

Ayrıca bu kişilerin başvurularını 30 Kasım 2018 tarihine kadar yapabileceklerini vurguladı.

Kamu Personeli

Sosyal medyada bizi takip edin. Kamu haberlerini ve gündemi birlikte yorumluyoruz..

Facebook sayfamız için TIKLAYIN

Twitter sayfamız için TIKLAYIN

instagram sayfamız için TIKLAYIN

Yasal Uyarı: KamuPersoneli.net özel haberleri için içeriğin bir bölümü yada tamamı izinsiz alıntılanıp başka mecralarda yayınlanamaz, yayınlayanlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır. Ancak, kaynak olarak gösterilip KamuPersoneli.net anasayfasına veya haberin adresine aktif link kullanılarak içerikten alıntı yapılabilir.

Güncelleme Tarihi: 12 Şubat 2019, 19:19
YORUM EKLE