Hükümet Kararını Verdi! Elektrik Fiyatlarına Zam Yapılacak Mı?

Temmuz ayı içerisinde elektrik fiyatlarına zam yapılıp, yapılmayacağı merak edilirken konuyla alakalı olarak Hükümetin kararı belli oldu. Peki zam yapılacak mı? Zam yapılması durumunda yüzde kaç olarak etki edecek? İşte detaylar.

Hükümet Kararını Verdi! Elektrik Fiyatlarına Zam Yapılacak Mı?

2018 yılının Temmuz ayına gireceğimiz şu günlerde sıkça akıllara gelen elektrik faturası detaylarına yönelik olarak; zam yapılıp yapılmayacağıyla alakalı olarak detaylar belli oldu.

Konuya yönelik olarak sektör temsilcileri döviz kurlarının maliyetler üzerinden oluşturmuş oldukları baskılara yönelik olarak elektrik fiyatlarındaki artışın hükümet tarafından gerek görülmediği ifade edildi.

Bununla beraber Hükümet'in Temmuz ayı içerisinde elektrik fiyatlarında herhangi bir değişiklik yapmayacağı ifade edildi.

Vatandaşların yeni bir zamla karşılaşmaması açısından alınan kararın yerinde olduğuna yönelik yorumlar yapıyorlar.

Kamupersoneli.net I ANKARA

Kamu Personeli

Sosyal medyada bizi takip edin. Kamu haberlerini ve gündemi birlikte yorumluyoruz..

Facebook sayfamız için TIKLAYIN

Twitter sayfamız için TIKLAYIN

instagram sayfamız için TIKLAYIN

Yasal Uyarı: KamuPersoneli.net özel haberleri için içeriğin bir bölümü yada tamamı izinsiz alıntılanıp başka mecralarda yayınlanamaz, yayınlayanlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır. Ancak, kaynak olarak gösterilip KamuPersoneli.net anasayfasına veya haberin adresine aktif link kullanılarak içerikten alıntı yapılabilir.

Güncelleme Tarihi: 29 Haziran 2018, 14:30
YORUM EKLE