İndirimli Taşıt Kredisi Kampanyasında Yeni Gelişme: İki Firma Daha Katıldı

Ziraat Bankası, Halkbank ve Vakıfbank tarafından taşıt kredisi kampanyası düzenleniyor. Bu kampanyaya iki firma daha katıldı. Bu firmalar Otokar ve BMC'dir.

EKONOMİ 30.09.2019, 09:21
İndirimli Taşıt Kredisi Kampanyasında Yeni Gelişme: İki Firma Daha Katıldı

Araç sahibi olmak isteyen müşterilere uygun koşullar ile finansman sağlanması hedeflenen kampanyaya son olarak iki yeni firma katıldı. Bu firmalar Otokar ve BMC firmalarıdır.

Ziraat Bankası, Halkbank ve Vakıfbank tarafından 26 Eylül tarihinde otomotiv sektörüne yönelik yerli üretime özel işbirlikleri duyuruldu. Bu işbirlikler yeni firmaların katılımlarıyla genişlemeye devam ediyor.

ANLAŞMALI MARKA BAZINDA DEĞİŞİKLİKLER OLABİLİR

3 Bankadan yapılan ortak açıklamaya göre, Ziraat Bankası, Halkbank ve Vakıfbank, binek araçlar için 50-120 bin TL arasında 18-36 ay için, ticari araçlarda 72-120 bin TL arasında 30-60 ay için %0,49-0,69 faiz uygulayacak. Kredi koşulları anlaşmalı marka bazında değişiklikler gösterebilecek.

İki firmanın daha katılımıyla anlaşmalı firmalar belli oldu. Buna göre binek araçlar için Fiat, Honda, Hyundai ve Renault Mais, ticari araçlar için Fiat, Ford, Isuzu, Karsan, Temsa, Otokar ve BMC olarak belirlendi.

Yorumlar (0)