İş Arayan Gençlere Müjde ! THY'den Peş Peşe İlanlar Geldi !

Türk Hava Yolları tarafından "Türk Hava Yolları ile Kariyerinde TaKe-off(Havalanma) İçin Hazır Mısın?" başlığı ile ilanlar yayımlandı. Yayımlanan ilanda personel alımı yapılacağı ifade edildi. Konu ile ilgili olarak tüm detaylar haberimizde...

EKONOMİ 19.06.2018, 11:43 12.02.2019, 19:58
İş Arayan Gençlere Müjde ! THY'den Peş Peşe İlanlar Geldi !

TK TaKe-off, Türk Hava Yollarında yeni işine ilk adımın atılmasını sağlayacak, fırsatlar paketi sunan bir yetenek programı Türk Hava Yolları tarafından yayımlanan "Türk Hava Yolları ile Kariyerinde TaKe-off (Havalanma) İçin Hazır Mısın?" başlıklı ilan ile duyuruldu.

Konu ile ilgili olarak Habetürk'ten Gökhan Artan'ın aktardıklarına göre Türk Hava Yolları TaKe-off programıyla kariyerine başlamak isteyenlere birden fazla alanda çalışma şansı verecek. 

ALIM YAPILACAK KADROLAR?

Türk Hava Yolları Tarafından ilanlar peş peşe geldi. Buna göre söz konusu ilanlarda İnsan Kaynakları ve Destek Üniteleri, Pazarlama ve Satış, Satınalma, Üretim Planlama, Uçuş İşletme, Yatırım ve Teknoloji, Kurumsal Gelişim ve Bilgi Teknolojileri, Kargo kadrolarına personel alımı için başvuruların başladığı ifade edildi.

KİMLER BAŞVURU YAPABİLİR?

Peki Türk Hava Yolları tarafından yayımlanan ilanlara kimler başvuru yapabilir? İlanlara başvuru yapacak olan adayların 1 Ocak 1994 tarihi ve sonrasında doğmuş olmaları gerekmektedir. (Yüksek Lisans öğrencileri için 01.01.1992 ve sonrası) Ayrıca adayların üniversitelerin 4. sınıf lisans veya yüksek lisans öğrencileri, yeni mezun ya da iş hayatında en fazla 1 yıl tecrübesi olması gerekiyor. Bunun yanı sıra çok iyi derece İngilizce bilen gelişimine önem veren, yeni ve uygulanabilir fikirler üretebilen, ekip içinde uyumlu olan adaylar söz konusu ilanlara başvuru yapabilecektir.

BAŞVURU TARİHLERİ

Türk Hava Yolları tarafından yayımlanan ilanlara başvurular 11 Haziran 2018 ile 30 Haziran 2018 tarihlerinde online olarak yapılacak. Ayrıca 4 Temmuz 208 ile 5 Temmuz 2018 tarihlerinde online genel yetenek testi, 7 Temmuz'da İstanbul'da genel yetenek ve İngilizce sınavı,11-13 Temmuz kişilik envanteri, 18 Temmuz-3 Ağustos İstanbul'da grup mülakatları, 07-17 Ağustos bire bir mülakatları gerçekleştirilecektir. Ayrıca kazanan adaylar Eylül - Ekim aylarında iş başı yapacaklardır.

Yorumlar (5)
Selçuk doğan 1 yıl önce
Ortaokullu olanlar ise giremiyecekmi bu ülkede kardeşim hep yüksek öğretimli olanlar yarallanıyor bu ülkede ortaöğretimli insanlarda yaşıyor
iletişimci 1 yıl önce
Üni mezunları sanki cok iş buluyor
Çağatay 1 yıl önce
Lise mezunları bile iş bulamıyor ki reis.
iletişimci 1 yıl önce
Üni mezunları sanki cok iş buluyor
Kelebek 1 yıl önce
Selçuk orta okul diyorsun da artık ülkemizin ileriye gitmesi için eğitim şart. Kaldı ki artık ehliyeti bile lise diploması olana veriyorlar.