İŞKUR Aracılığı İle 53 Bin Personel Alımı Yapılacak ! En Az Okur Yazar Şartı Var

Türkiye İş Kurumu Genel Müdürlüğü (İŞKUR) tarafından yayımlanan ilanlar kapsamında 53 bin personel alımı yapılacağı ifade edildi. İŞKUR aracılığı ile yayımlanan ilanları detaylarını okuyucularımızla paylaşıyoruz.

İŞKUR Aracılığı İle 53 Bin Personel Alımı Yapılacak ! En Az Okur Yazar Şartı Var

İŞKUR tarafından 53 bin personel alımına ilişkin çeşitli ilanlar yayımlandı. Peki İŞKUR personel alımı ne zaman? Vatandaşlar tarafından araştırılan İŞKUR personel alımına ilişkin detayları kamupersoneli.net olarak okuyucularımızla paylaşıyoruz.

PERSONEL ALIMI DETAYLARI

Türkiye İş Kurumu Genel Müdürlüğü tarafından yayımlanan ilanlara başvurular kurumun resmi web adresi üzerinden iş ilanları kısmından ve İŞKUR Bölge Müdürlüklerinden yapılmaktadır.

Başvuru yapmak isteyen adaylar başvurularını kimlik belgeleri ile İl ya da İlçe İŞKUR Müdürlüğüne başvuru yapabileceklerdir. Başvuru yapacak olan adaylar başvurularını aşağıdaki link üzerinden gerçekleştirebileceklerdir.

Belediyeler ise en az okur yazar olana daylar arasından kadrolu işçi alımı yapıyor. Kadrolu olarak yapılan alımlarda personeller, belediyeler ile belediyelere bağlı şirketerde ve il özel idareleri bünyesinde istihdam edilecek.

Kamu Personeli

Sosyal medyada bizi takip edin. Kamu haberlerini ve gündemi birlikte yorumluyoruz..

Facebook sayfamız için TIKLAYIN

Twitter sayfamız için TIKLAYIN

instagram sayfamız için TIKLAYIN

Yasal Uyarı: KamuPersoneli.net özel haberleri için içeriğin bir bölümü yada tamamı izinsiz alıntılanıp başka mecralarda yayınlanamaz, yayınlayanlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır. Ancak, kaynak olarak gösterilip KamuPersoneli.net anasayfasına veya haberin adresine aktif link kullanılarak içerikten alıntı yapılabilir.

Güncelleme Tarihi: 17 Ocak 2019, 21:43
YORUM EKLE