İŞKUR Ne Zamana Kadar 2 Milyon İstihdam Yapacak?

Türkiye İş Kurumu Genel Müdürü Cafer Uzunkaya yaptığı açıklamalarında İŞKUR'un 2 milyon istihdam sağlayacağını belirtti. 2 milyon istihdam ne zamana kadar yapılacak? Konu hakkında detaylar haberimizde..

İŞKUR Ne Zamana Kadar 2 Milyon İstihdam Yapacak?

Türkiye İş Kurumu Genel Müdürü Cafer Uzunkaya geçtiğimiz günlerde İŞKUR'un hedefleri hakkında önemli açıklamalarda bulundu. 

İŞKUR Genel Müdürü Cafer Uzunkaya yaptığı açıklamalarında İŞKUR'un yeni istihdam planını da ifade etti. Cafer Uzunkaya'nn açıklamalarının detaylarını kamupersoneli.net olarak okuyucularımızla paylaşıyoruz.

2 MİLYON İSTİHDAM NE ZAMANA KADAR GERÇEKLEŞTİRİLECEK?

Türkiye İş Kurumu Genel Müdürü Cafer Uzunkaya yaptığı açıklamalarında İŞKUR'un yeni istihdam hedefinin 2 milyon olduğunu vurguladı. Bunun yanı sıra İŞKUR Genel Müdürü Cafer Uzunkaya yaptığı açıklamalarının devamında 2019'da % 12.1, 2020'de %10.8'e ineceğini belirtti.

Peki İŞKUR'un 2 milyon istihadm hedefinin ne zamana kadar tamamlanması bekleniyor? Türkiye İş Kurumu Genel Müdürü Cafer Uzunkaya bu istihdam hedefinin 2021 yılına kadar gerçekleştirilmesinin planlandığını vurguladı. 

Bunun yanı sıra Türkiye İş Kurumu Genel Müdürü Uzunkaya işsizlik maaşı şartlarında da yeni düzenleme yapılacağını ifade etti. 

Kamu Personeli

Sosyal medyada bizi takip edin. Kamu haberlerini ve gündemi birlikte yorumluyoruz..

Facebook sayfamız için TIKLAYIN

Twitter sayfamız için TIKLAYIN

instagram sayfamız için TIKLAYIN

Yasal Uyarı: KamuPersoneli.net özel haberleri için içeriğin bir bölümü yada tamamı izinsiz alıntılanıp başka mecralarda yayınlanamaz, yayınlayanlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır. Ancak, kaynak olarak gösterilip KamuPersoneli.net anasayfasına veya haberin adresine aktif link kullanılarak içerikten alıntı yapılabilir.

Güncelleme Tarihi: 14 Kasım 2018, 12:22
YORUM EKLE
YORUMLAR
hilal atamer
hilal atamer - 7 ay Önce

benimde surekli ise ihtiyacim var durumu iyi olanalr nedense iste ihtiyaclilarda surunuyo adaletmi bu

mustafa çlk
mustafa çlk - 7 ay Önce

Bildim bileli kayit yapiyoruz bisey ciktigi yok..