İşte Bankaların Kurban Bayramı Kredi Kampanyaları...

Kurban Bayramı yaklaşıyor. Bayram yaklaşırken bankalar da kredi kampanyalarını açıklamaya başladı.

İşte Bankaların Kurban Bayramı Kredi Kampanyaları...

İslam alemi için önemli günlerden biri olan Kurban Bayramına sayılı günler kaldı. Bayrama az bir süre kalması ile bankalar da kredi kampanyalarını açıklamaya başladı.Sözcü'nün haberine göre Faiz oranı ve vade seçeneklerini ziyaretçilerimize aktarıyoruz.

İŞ BANKASI

Türkiye İş Bankası, yaklaşan Kurban Bayramı öncesinde, değişik vade ve tutarlarda kredi seçeneklerini duyurdu.

6 Eylül'e kadar devam edecek kampanyada 48 ay vadede günde 5 TL'ye 5.000 TL'den 100.000 TL'ye kadar farklı vade ve tutarlarda kredi imkânı sunuyor.

5.000 TL 48 ay vadeli ihtiyaç kredisi için aylık faiz oranı %1,29; toplam geri ödeme süresi olan 1.461 gün üstünden taksit tutarı günlük 4,87 TL'dir.

QNB FİNANSBANK

QNB Finansbank, Kurban Bayramı’nda nakit ihtiyacı olan müşterilere uygun faiz oranlı ve ödemeye 3 ay sonra başlayabilecekleri 48 aya kadar vadeli ihtiyaç kredisi kampanyasını başlattı.

QNB Finansbank Kurban Bayramı Kredisi kampanyasında müşteriler günde 15 TL'den başlayan taksitlerle 15 bin TL'ye kadar kredi kullanabiliyor. Üstelik QNB Finansbank müşterilerine, ödemelerine 3 ay sonra başlama fırsatı sağlıyor ve 48 aya kadar vadeli kredi kullandırıyor.

GARANTİ BANKASI

Garanti Bankası, Kurban Bayramı öncesi Bayram Kredisi kampanyasını başlattı. Kampanya kapsamında müşteriler, %1,29'dan başlayan faiz oranı ve 48 aya varan vade fırsatıyla ihtiyaç kredisi kullanabiliyor.

Kurban Bayramı kredisi hakkında bilgi veren Garanti Bankası Genel Müdür Yardımcısı Mahmut Akten, “Bayramın hem okulların açılmasından hemen önceki günlere hem de tatil dönemine denk gelmesi doğal olarak müşterilerimizin ihtiyaçlarını daha da artırıyor. Garanti olarak, müşterilerimizin bu dönemdeki ihtiyaçlarına destek olmak amacıyla hazırladığımız ihtiyaç kredisi kampanyamızı, 48 aya varan vadeler ve çok uygun faiz oranlarıyla hayata geçiriyoruz. Müşterilerimiz, ihtiyaçlarını ertelemek durumunda kalmadan, kendilerine en uygun başvuru kanalından başvurularını kolayca yaparak Bayram kampanyamızdan yararlanabilirler.” dedi.

ŞEKERBANK

Şekerbank, esnaf ve işletmelerin bayram öncesi artan nakit ihtiyaçları için 250 bin TL'ye kadar kredi veriyor. Kampanayada 3 ay taksit erteleme imkanı ve 36 aya varan vade seçenekleri bulunyor.

Kampanya dahilinde masrafsız sunulan paketlerle, esnaf ve işletmelerden 1 yıla kadar hesap işletim ücreti ile havale ve EFT ücreti alınmıyor. 31 Ağustos'a kadar devam edecek kampanya kapsamında ayrıca ‘Esnafım Kredisi', ‘Taksitli Ticari Kredi', ‘Ticari Taşıt Kredisi', ‘Ticari Servis' ve ‘Profesyonellere Kredi' de esnaf ve işletmelere avantajlı faiz oranları ile sunuluyor.

Kampanya kapsamında bireysel müşterilerin de nakit ihtiyacı, 50 bin TL'ye kadar  karşılanıyor. Bireysel müşterilere yönelik kampanya 8 Eylül'e kadar devam edecek.

BURGANBANK

Burgan Bank, bayramda 3 ay taksit erteleme ve 48 aya kadar vade imkanı sunan Bayram kredisi sayesinde müşterilerin nakit ihtiyacı gideriliyor. Burgan Bank Bayram Kredisi'ne Eylül ayı sonuna kadar başvurulabilecek.

Burgan Bank Perakende Bankacılık Genel Müdür Yardımcısı Pınar Kuriş; “Bayramda nakit ihtiyacı olan müşterilerimize, 3 ay taksit erteleme ve 48 aya kadar vade imkânı ile sunduğumuz Bayram Kredimiz uygun faiz oranlarıyla da yüzleri güldürüyor.

Geleneksel hale getirdiğimiz bayram kredimizle bayramın coşkusuna katkıda bulunmak istiyoruz. Bayram planlarını erteleyen müşterilerimizi de düşünerek Bayram Kredisi'ne son başvuru tarihini 30 Eylül 2017 olarak belirledik.

urgan Bank ailesi adına herkesin Kurban bayramını huzurla ve hayallerindeki gibi geçirmesini umuyor, şimdiden iyi bayramlar diliyorum” dedi.

ING BANK

ING Bank, müşterilerinin Kurban Bayramı öncesi artan nakit ihtiyaçlarını karşılamalarına yönelik 48 aya varan taksitlerle kredi notuna göre avantajlı faiz oranları ve taksit erteleme seçeneği sunuyor.

Kredi notu yüksek müşterilere daha düşük faiz oranı ile ihtiyaç kredisi kullanma imkanı sunulan kampanyada faiz oranları %1,19 ile %1,39 arasında değişiyor.

Dileyen müşteriler krediyi şimdi alıp; ödemelerine 4 ay sonra başlayabiliyor.

Kamupersoneli.net - ANKARA

Kamu Personeli

Sosyal medyada bizi takip edin. Kamu haberlerini ve gündemi birlikte yorumluyoruz..

Facebook sayfamız için TIKLAYIN

Twitter sayfamız için TIKLAYIN

instagram sayfamız için TIKLAYIN

Yasal Uyarı: KamuPersoneli.net özel haberleri için içeriğin bir bölümü yada tamamı izinsiz alıntılanıp başka mecralarda yayınlanamaz, yayınlayanlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır. Ancak, kaynak olarak gösterilip KamuPersoneli.net anasayfasına veya haberin adresine aktif link kullanılarak içerikten alıntı yapılabilir.

YORUM EKLE